Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Úgy érzem mindennek ugyanolyan...

Úgy érzem mindennek ugyanolyan büdös szaga van, és íze. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

A napokban észrevettem hogy mindennek, ilyen szénné égett fokhagyma, vagy ilyen égett, rohadt növény s hús szaga van, elmegy előttem egy motor, nem az a szokásos benzin szag hanem ez, a füst jön a kéményből, nem az a tipikus füst szag hanem ez, a pörköltnek is ilyen szaga van, és minden más húsfélének (sertés, csirke, szarvas, ezeket próbáltam), egytől egyig mindegyiknek ugyanaz a rossz égett szaga van, és néhol még az ízük is olyan, a kedvenc ételeimtől hánynom kell.


Egy tippem van hogy mi válthatta ezt ki, a koronavírus. Még januárban (8.-án) teszteltek és pozitív lettem, a szaglásom és az ízlelésem elveszett, de miután kigyógyultam rendbe jött minden, majd 1-2 hete megkezdődött ez. Másfél hete tejfölön, kenyéren, tejen és zabpelyhen élek, mert mást egyszerűen képtelen vagyok enni mert ez az égett szaga van. Könyörgöm valaki írja le hogy mi lehet ez, mitől alakulhatott ez nálam ki, és meddig fog várhatóan tartani, továbbá érdemes e orvoshoz fordulnom ez esetben, vagy ne terheljem ilyen kis gondok miatt a háziorvosom? Válaszotokat előre is köszönöm! 16F



2021. márc. 29. 00:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hivd fel a haziorvosod, mondd el neki ezt igy ahogy leirtad, es hogy nagyon keves etelt tudsz megenni es kerd meg h utaljon be neurologiai vizsgalatra, serulhetett a szaglo idegpalya, lehet h ez a gyogyulas resze, de a lenyeg, hogy lasson szakorvos, aki tud idejeben segiteni,barmi is legyen ez!
2021. márc. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, ilyenkor szokták a Milgammát javasolni? Igen, ezer százalék, hogy a koronavírustól van. Beszélj a dokival, bár tudtommal sok teendő nincs ilyenkor, remélhetőleg elmúlik majd magától.


[link]

2021. márc. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Állítólag az olátás segít a posztcovid tünetek enyhítésében.
2021. márc. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
olátás = oltás. Bármit ajánlanak neked, vedd fel!
2021. márc. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem, aki egyszer már megfertőződött, annak mindig van valamennyi "szendergő" vírus a szervezetében, melyek időnként aztán elszaporodnak valamennyire.
2021. márc. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat, ma már írtam a házi orvosomnak egy emailt, még olyan dél körül. Várom a válaszát.


Aki azt írta hogy az oltás az segíthet ezeken a tüneteket is, annak csak annyit hogy úgy tudom amíg a 18. életévemet nem töltöttem be addig nem olthatnak be, meg egyébként sem akarnám mások elől el enni az oltást, sok más ember van akin segíthet sokkal többet.

2021. márc. 30. 00:46
 7/18 anonim ***** válasza:
Ezt találtam: [link]
2021. márc. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
7-es,köszi, végig olvastam, érdekes, de minden bizonnyal a korona miatt alakult ez ki nálam, orvosom szerint ez ritka, de lehetséges, és három hónapig tart általában
2021. márc. 31. 00:33
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én decemberben voltam covidos, ugyan ez

Kezd nagyon idegesítő lenni

Sőt sok dolgok máshogy érzek, nagyon kevés az olyan dolog amit normálisan

Egyszer jobb egyszer rosszabb

21/L

2021. ápr. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A húgom novemberben volt covidos (15 éves) elment a szaglása ízlèse, más baja nem volt és januártól neki is ugyanezek a panaszai, egyelőre nem múlnak neki.
2021. ápr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!