Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik velem? Rámegy az...

Mi történik velem? Rámegy az egészségem arra hogy hypochonder vagyok.

Figyelt kérdés
12 napja ki kellett venni a vakbelem. Sajnos nagyon hypochonder vagyok, pánikolok minden változáson a testemen. 😵 Átnéztek mindenem ultrahangon, semmi szervi elváltozás. Vérvételen is "csak" a gyulladásos értékek voltak kiugróak, amik vakbélgyulladásnál természetesek. Nem voltam/vagyok lázas se akkor se azóta. Soha nem voltam beteges, sőt igen erős a szervezetem. Műtét után mondták h csak pépes kaja, hogy vissza álljon az emésztésem. (legyen székletem). Azóta van is minden nap/minden másnap, de ugye a sebek miatt erőltetni nem lehet. Na ma ültem a wc-n, és egyszer csak egy megmagyarázhatatlan szédülés, hányiger, hasi görcs lépett fel. Elsötétült minden, levert a víz. Kb 20másodpercig tartott az egész... Mi lehetett ez? Műtét miatt szerintem már nem lehet. Jól is érzem magam semmi baj. Sajnos agyilag nem vagyok rendben. Állandóan idegeskedek hogy mi lesz velem, miért fáj, mi az... Stb... Inkább pszichologus kellene?

2021. márc. 29. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Igen, pszichológus mindenképp kellene.
2021. márc. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 alletta ***** válasza:
86%
rövid pánikrohamod lehetett szerintem. igen, pszichológus, ha mindennapjaid megkeseríti a hipochondria.
2021. márc. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A kettes jól írja, pánikroham lehetett, sajnos nekem is vannak, volt, hogy ugyanezeket éreztem egyszerre. Üdv, egy pánikbeteg hipochonder. :/
2021. márc. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
A gyomor-bélrendszer nagyon sűrűn be van idegezve, ott bármi furcsaság történik, könnyen rosszul lehetsz. Nem kell ettől megijedni, ha hamar elmúlt, szervi eltérést nem találtak, akkor annyi a javaslatom, hogy mindig kuporodj le gyorsan a padlóra, ha kezdesz rosszul lenni. Ugyanis ha tényleg elájulsz, így nem vágod be annyira a fejed.
2021. márc. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!