Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Teljes laborvizsgálatból...

Teljes laborvizsgálatból vérvétel után látszik, hogy valaki egészséges életmódot folytat?

Figyelt kérdés
Vagy csak annyit mutat, hogy nincsen semmilyen betegsége függetlenül a testmozgás, folyadékfogyasztás, egészséges táplálkozás, megfelelő pihenéstől stb?

2021. márc. 29. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:

ez bennem is felmerült..


Annyit már tudok, hogy a vérelemzés csak aznapi vérre igaz, lehet, hogy másnap más

...a körzetis szokott kérni labort, de ő csak tíz-tizenöt fontos adatot kér..viszont kórházból kijövet elmentem az sztk-ba, ahol az ottani belgyógyász két oldalt teleírt, milyen adatokra kiváncsi...azon döbbentem meg, hogy másnapra megvolt minden. Az adatok jók, fél év múlva jöjjek.


Az is megdöbbentett, hogy már olyan csúcstechnikával elemzik a vért(vizeletet,stb)hogy a szám tátva maradt.


Ha van ismerősöd egy ilyen laborban, kérdezd meg, mit tud egy szakember kiolvasni egy alapos elemzésből.

2021. márc. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Következtetni lehet, de ehhez életmód is sokban hozzájárul, meg a kérdés az, hogy mi az egészséges életmód.
2021. márc. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A vérvétel tájékoztató jellegű. Ha bármi eltérés van, onnan tudnak tovább küldeni. Persze csak pillanatnyi az egész nekem volt egy tökéletes véreredményem, 2 hétre rá mindenem az egekben volt. (gyulladás)
2021. márc. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!