Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire normális, hogy...

Mennyire normális, hogy annyira élvezem a cigarettáról való leszokást, hogy mindig visszaszokom?

Figyelt kérdés

Hogy újra le szólhassam...

Mert egy monumentális, epikus küzdelem.

És hatalmas siker élményem van, amikor már nem kívánom a cigit egyáltalán (volt már hogy kifejezetten szenvedés volt visszaszokni), ez pedig motivál az élet más területein.

Megtanulok küzdeni és kitartóbb leszek.


Mit gondoltok erről?


2021. márc. 30. 18:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Katarzis, amikor leszokom.
2021. márc. 30. 18:10
 2/8 anonim ***** válasza:
Most nevetek
2021. márc. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Csak ezt meseled be magadnak, hogy konnyebb legyen megbirkoznod a sikertelenseggel. Okos dolog.
2021. márc. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kamu. Te csak ürügyet keresel a visszaszokásra.

Én, mikor leszoktam, még a szagát sem bírtam.

2021. márc. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4. Én sem bírtam... Rendesen kínszenvedés volt egy szál is.

De most megint elmegy 1 egész doboz egyetlen nap alatt. Innen kell megint leszokni...

Sajnos tényleg elég sikertelen vagyok.

Általában semmit sem sikerül befejeznem, nem tudok küzdeni a dolgokért nincs elég akaraterőm.

Amikor elértem azt az állapotot, hogy meg undorodjak a cigitől, akkor nagyon nagy sikerélményem volt és büszke voltam magamra, és nehéz út vezetett eddig.

Nagyon szeretném ezt újra és újra átélni. Nagyon.

2021. márc. 30. 18:21
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajnos az egyetemről kisestem, a munkahelyemen pedig már évek óta ugyanabban a pozícióban vagyok... Csak hitegetnek az előrelépéssel, de erről ki tehet? Tudom, hogy én.

LOL Wild Rifttel kezdtem most el játszani (mobilos LOL) és azt tűztem ki célnak, hogy az első szezonban rankeden legalább diamond legyek, de csak emerald aljáig jutottam és 3 nap van a szezon végéig.

Emiatt most öngyilkossági gondolataim is voltak, de már jobban vagyok.

2021. márc. 30. 18:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Troll.
2021. márc. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
2021. márc. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!