Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a "nanotechn...

Anonimkrd kérdése:

Mi a véleményetek a "nanotechnologiás maszkokban megbújó pondrókról amik bele fúrják magukat a testedbe? És azokról akik ezt így elhiszik?

Figyelt kérdés

2021. márc. 31. 10:56
1 2 3 4
 11/33 anonim válasza:
65%
Gondoltuk, hogy kimagyarázzák miután már a több millió otthon készített, facebookra felkerült videót nem bírják cenzúrázni a "független" f...opók😂😂
2021. márc. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
45%
Mindegy, hogy mi az, de nem való a maszkba. Egy egészséget védő cikk aminek sterilnek kéne lenni. Igy semmi keresnivalója nincs a maszkon, szőrszálnak vagy ruha daraboknak vagy akármi szarnak!
2021. márc. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
65%

Lehet, hogy tényleg teljesen ártalmatlan szösz. De, akkor tessék venni a fáradságot és szimpla tagadás helyett jobb nagyitás mellett néhányat felvágni a hitelesség kedvéért!

Addig meg hadd kétkedjünk, mert én eddig még nem láttam magától pöndörödő, tekergő szöszmöszöket.

2021. márc. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
47%
A sebészek bosszúja. Évtizedeken keresztül szívtak tüdejükbe a férget, direkt nem szóltak most, hogy ti is legyetek férgesek.
2021. ápr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
31%
Az elektromos statikusság magyarázattal az a baj, hogy vízzel érintkezve a statikusság megszűnik, de a parazita tovább mozog. Akkor mi mozgatja utána, ha nincs statikusság? Ne nézzenek már minket ennyire hülyének!
2021. ápr. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
45%
Tehát, ha a magyarázatot veszem alapul, akkor ezek a ruhaszálak a maszk készítő emberek által viselt ruhadarabokbol származnak. Természetesen, mindenki egységes uniformist visel, egyazon anyagból, egyazon gyártósoron készítve. Vagyis, ezek a szálak jó eséllyel érintkeztek viselőjuk bőrfelületével. De ezzel semmi gond, mindenki nyugodtan belélegezheti, szájba, orrba kerülve nem okozhat problémát. Már csak azt nem értem, ha a világ másik részén élő vadidegennek nyugodt szívvel akár az egész testfelületét körbe nyalogathatnam, mert akkor ugyebár ez a magyarázat ezt jelenti, akkor miért is nem lehet külföldre utazni, miért is a távolság tartás, és miért is a maszk viselés? Már aki viseli ugyebár! 🤪
2021. ápr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
0%
Egy a tuti: használat előtt bedobod a mikróba 10 másodpercre. Utána mozogjon benne bármi is! ;)
2021. ápr. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
45%

Ha steril maszkokról beszélünk, akkor a gyári dolgozók biztos, hogy beöltöznek vmi védő ruhába, vagy "steril" ruhába. Tehat sztem semmiképp nem lehet a dolgozók ruháiról szövet, vagy akár egyéb más anyag a maszkokba.

Egyébként sokan megcsinálták a próbát, és bizony benne vannak a kis aranyosak a maszkokban.🤔🤔

2021. ápr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
45%
Ezek még nem okádnak a saját hazugságaiktól? Amint valaki lebuktatja őket hopp előkerül egy "hivatalos, tudományos" magyarázat. Vicc, ami itt folyik....
2021. ápr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam én is. Ki szedtem pár darabot az ujjamra, szét húztam..ugyanúgy jött szét szálakban mint mint egy cérna, nem hirtelen elszakadt. Be tettem fél percre mikroba, semmi változás nem történt, pontosan ugyanúgy látszott némi "mozgás" bár nem hiszem hogy a mikrot bármi is túlélné. szét szakítottam egyet és ugyanaz volt...nekem ez csak egy idióta elméletnek tűnik.

De az ilyen összeesküvés elméletet feltevőknek feltennek 2 kérdést:

A világ kb összes országában gyártanak ilyen maszkokat, ha ezek elő valamik, hogy lehet hogy az összes gyárban pont ugyanilyen elő valamikor hoznak létre? Előbb utóbb az lenne belőle hogy az egyik gyár elmondja az igazságot a többiről,hogy az ő vásárló köre megnőjön, de ilyen nem történt.

2. Az orvosok akik több éve hordják miért nem haltak meg tudobetegsegben? Mert elvileg ez azt okoz...

2021. ápr. 2. 10:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!