Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vakbélműtét utáni sebváladék!?

Vakbélműtét utáni sebváladék!?

Figyelt kérdés
14 napja volt vakbélműtétem. Semmi baj nem volt, fájni sem fáj, jól érzem magam. 3 napja viszont kivették a varratokat, és ma vettem észre, hogy az egyik kötszer egy picit foltos, valószínű sebváladék. Mennyire jelent ez problémát? Lehet hogy csak a varratszedés miatt annak a helye váladékozik? Nem emlékszem hogy megerőltettem volna. Sétálni sétálok sokat, de nem emelek hajolok stb... Itt a 4 napos hosszú hétvége. Ha nem ázik jobban át a sebfedőm, a 4 napot kibírja?? Vagy menkek még ma vissza?? 😬😬😬

2021. ápr. 1. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Engem is nem régen mütöttek vakbéllel,nekem nem volt ilyesmi.Mindennap fertõtleniteni kell a sebet és a sebfedõt is mindennap le kell cserélni.A fürdésnél nagyon vigyázzál,hogy ne legyen vizes.
2021. ápr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!