Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki esetleg tud erről valamit?

Valaki esetleg tud erről valamit?

Figyelt kérdés
A barátom edzeni kezdett. De mellé szteroidot is használ. Ez okozhat fáradékonyságot illetve befolyásolhatja a hangulatát? Lehet ettől idegesebb vagy feszültebb?
2021. ápr. 1. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, befolyásolhatják. De mindenkinél más, hogy mi a hatása.

Viszont nem teljesen értem, most kezdett edzeni, és máris szteroidokat használ? Először ki kellene derítenie, hogy tud-e fejlődni szteroidok nélkül. Sokan fehérje+szénhidrát+kreatin kombóval is baromi jól tudunk fejlődni.

Amúgy az anabolikus szteroidok merevedési zavart okozhatnak. Ez elég gyakori mellékhatás, több haverommal megtörtént.

2021. ápr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, egy jó fél éve kezdett el edzeni és csak pár hete szedi a szteroidot. De szteroid nélkül is elég szépen fejlődött, csak nekem nem hiszi el. És mostanában szinte mindenhez fáradt, olyan dolgokhoz amiket eddig 1óra alatt megcsinált. Nehezen veszi rá magát reggelente hogy fel keljen az ágyból. Sokkal kis lustább lett. És velem szemben is megváltozott. Mintha kevesebb türelme lenne hozzám. Eddig nem ilyen volt. Probáltam lebeszélni erről. Néha hülyült is azzal hogy dugjam el előle, de nem tettem , mert félek hogy akkor az rajtam csattana.
2021. ápr. 1. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég jó igényeid vannak.
2021. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted??
2021. ápr. 1. 22:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszed,hogy a szteroidok jó dolgok?Meglátjuk mit kezd majd akkor,ha egy 40 éves,kitetovált,kigyúrt,és börtönviselt illető elveszi a táskád,vagy belenyal a nyakadba. Ő nem szteroidozott,nem volt lehetősége rá,hanem nyomta a fegyencedzést ezerrel. Egy kézzel húzodzkodik,míg a testépítő barátod 20 SZABÁLYOS fekvőt nem tud megcsinálni. Milyen sportoló az,aki a saját testsúlyával nem tud dolgozni?Kíváncsi leszek rá. Mert hogy a malac binyóját feldghatja magának,az fix.
2021. ápr. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!