Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nincsen háziorvosom, hol...

Nincsen háziorvosom, hol kapom meg az oltást?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


mivel csak két éve leptem be a magyar egészségügybe és panaszok hiányában nem voltam még orvosnál (szerencsére: kopp-kopp) nem is rendelkezem háziorvossal. Az oltási igény benyújtásakor viszont azt olvastam, hogy a háziorvosoknak küldik ki a listát a nevemmel és ö dönt majd arról, hogy ki mikor kapja az oltást. Na de velem ti történik, az én adataimat ki kapja meg? Igazából nem találtam ehhez semmit az interneten, csak egy (!) orvos nyilatkozott róla, ami egy kicsit kevésnek tűnik. Hát ha ti tudtok segíteni? Nyilván megadtam a lakcímemet is (Kecskeméten élek), a regisztráláskor egyszerűen abból indultam ki, hogy majd lesz valami, csaknem én lehetek az egyetlen ember az országban, aki még nem járt háziorvosnál.



2021. ápr. 2. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A lakcímed alapján van egy körzeted, amihez tartozik háziorvos. Utána kell érdeklődni, h.ki az és hol rendel.
2021. ápr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett háziorvos hozzá, mert a munkahelyem szervezte meg. De nálunk sokan mentek, több, mint százan.
2021. ápr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Legutóbb a gyerekorvosnál jártam kb. 10 éve, nyilván ő nem fog behívni, már rég felnőtt orvosnál kéne legyek. Csak hát nekem se volt soha semmi ami miatt mentem volna. Én is tanácstalan vagyok.
2021. ápr. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A párom is a gyerekorvosánál volt csak, lakcím alapján kapott időpontot. Én pedig be vagyok jelentkezve, de még nem kaptam. Mindenkit behívnak, kisebb nagyobb sikerrel.
2021. ápr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!