Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért terjesztik az emberek...

Miért terjesztik az emberek hogy férgek vannak a maszkba?

Figyelt kérdés

Én kipróbáltam sima hideg vízzel használt és új maszkkal.

Kipróbáltam 90 fokos vízzel, felforraltal, úgy is hogy mikroszkóp alá raktam, telefon kamerával átnéztem, vakuval, led világítással, meleg fénnyel, szabad fénynél, úgy is csináltam hogy 5 percet hagytam benne úgy is hogy 10percet, úgy is hogy 1 órát, csináltam úgy is hogy forraltam a maszkot, úgy is hogy hirtelen meleg majd hirtelen hideg vízzel. -Igen, rengeteg időm van itthon-.

Gyerekek én nem értem, át néztem alaposan én is párom is még a gyereket is megkértem de semmit nem találtunk benne, annyi hogy jól el hulyeskedtunk :). De ez akkora kamu mint annak a rendje.... Miért terjesztik ezt? És aki ezt elhiszi vagy picit is azt mondja mint én is hogy talán talán.... Miért nem próbálja ki?! Nem bírom megérteni miért jó egymást sanyargatni, rettegésben tartani, vissza húzni ilyen hülyeségekkel? Nem fér a fejembe! Nem éltünk át elég szart ez alatt az 1 év, 3 hullám alatt?!



2021. ápr. 2. 13:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy ennyire szeretnek felni a magyarok? Élvezik hogy félnek?..
2021. ápr. 2. 13:51
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Ez izgatja fel a konteógyártókat, a sok buta, aki hiányzott fizika óráról meg beveszi. Sajnos sok az értelmileg korlátolt ember az országban
2021. ápr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Hellmano ***** válasza:
60%
Ha féreg lenne benne, ahogy írod, akkor azt szabad szemmel is látnád nem kellene mikroszkóp hozzá :D Amúgy bizonyára azokról írnak, akik fél évig hordják ugyanazt a maszkot és már látszik, hogy tiszta sárga, abban biztos már van 1-2 nem odaillő elem, ha megvizsgálnád. Próbálj egy olyan megvizsgálni.
2021. ápr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Már hivatalosan is elismerik, hogy férgek avagy hogyan válik a szövetszál napok alatt féreggé 😂😂


[link]

2021. ápr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

4

Pár napja megmagyarázták,h azok a mozgo valamik szöszök... Akkor mégse? Mégiscsak férgek? Döntsék már el. Na mindegy, én maradok a friss levegőnél szájkosár helyett!

2021. ápr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Ebben az a gusztustalan, hogy az emberek felfedezik ezeket a szálakat, ami mozog, és a "szakértők" rögtön cáfolják. Aztán mikor már nincs más út, kiáll valaki, aki elmondja ugyanazt, amit már mindenki tud, ha nem teljesen idióta agymosott.
2021. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nincs agyon sargult maszkom, csak újat veszünk fel ha megyünk valahová halistennek én is párom is home officeban vagyunk. Ritka ha maszkot húzunk mi bevásárlást is Tesco keresztül intézzük vagy kilfi.hu-ról ez járvány előtt is így volt.


Amúgy annyira nevetséges, aki elhiszi simán tesztelhetné nem nagy dolog! Semmi nem mozog sehová... Ennyi erővel ruha szövetében is van amit sokan Kínából rendelnek vagy nem is kell onnan rendelni elég bemenni egy noname ruha boltba...remélem aki ide tévedt felfogja hogy nincs benne semmi.

2021. ápr. 2. 18:54
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Sok a szabad ideje és keresni a társaságát.
2021. ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!