Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy ne legyek alkoholista?

Hogy ne legyek alkoholista?

Figyelt kérdés
Elegge el vagyok zakózva most lelkileg. Hajlamos vagyok arra, hogy ivásba fojtsam a bánatom. Most viszont 4 napja minden este berúgok és úgy érzem, hogy ebből rendszer lesz. A józan énem tudja, hogy ezt rohadtul nem kéne, de közben meg rohadt jól esik berúgni.

2021. ápr. 2. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj el futni, ha eleget futsz add olyan érzést sőt sokkal jobbat mint a pia! Ha inni van erőd és egészséged akkor a futást imádni fogod.

Ha ez nem opció akkor edz otthon sportolj valamit akkor amikor innál.

Foglald le magad ne legyél gyenge, biztos hogy sokkal több van benned mint hinnéd!


Egyébként ha szeretsz tanulni most rengeteg ingyen angol, német, tananyag OKJ képzések oldalán ingyenesen elérhető! Ha van rá pénzed pöttöm pénzekért szakmákat is le tehetsz otthonról! Inkább erre költs mint piára.


Ha nem érdekel a tanulás, akkor itt a tavasz kezdj el ültetni otthon panelba is lehet az erkélyen, párkányon, csaladihazba bárhol. Ültesd el kedvenc zöldséged magját és gondozd vagy virágot!

Hihetetlen siker élményt add hogy életben tartasz egy növényt.


Ha nem kertészkednél: süss péksüteményt rengeteg rengeteg video van fent youtubon de mindenhol igazából. Főleg kezdőknek. Mindennap 2 óra ivást leváltanád 2 óra sutessel. Vagy főzz az is csúcs :)



Szerezz be egy kutyát, cicát és viseld gondját rá nem is kell annyit költeni mint a drága italra naponta... Kutyával mehetsz futni, sétálni este 8 után is😅, meg szeret téged, te is fogod őt :), cicát is lehet vinni sétálni...:) És nagyon tudnak szeretni!


Menj el önkénteskedni bárhová! Mindenhová kellenek a plusz ingyen kezek. De pl netpincér vagy wolt futárnak bármikor el lehet menni és pénzt keresel.



Akkor ott a túrázás, setalas.

Ha falun laksz akkor ideális. Ha városon akkor is mert ott is le lehet sétálni jó néhány km-et. Ha tudsz menj mindennap el zöld részre erdő széle, turista útvonal, stb. És sétálj élvezd.



Fejleszd magad otthonról annyi ingyenes dolog van a neten fejleszd magad abba az irányba ami érdekel!



Szerintem menni fog, kérlek ne hagyd el magad! Így ismeretlenül is, mivel ember vagy aggódok az ember társamért vagy is érted! Nem kell az a bódító undorító ital az csak ideiglenes káros megoldás és ahogy írtad ezt te is tudod. Sokat írtam este van, rád szántam az időm remélem értékeled és legalább egyet megpróbálsz. Nagyon jó kezdő lépés hogy kiirtad ezt a kérdést mert legalább ha kicsit hatottam rád megérte!

Nem vagy alkoholista és nem is leszel. Jobb és több vagy annál :)


#envagyokavedoangyalod❤️

2021. ápr. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm, ez most tényleg jól esett. ❤
2021. ápr. 3. 00:45
 3/3 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, hogy érzed magad? Sikerült mérsékelni az alkohol fogyasztásod?:)

Remélem minden oké veled ❤️

2021. ápr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!