Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kullancs csípés?

Kullancs csípés?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel azt vettem észre, hogy viszket a combom egy pontban, aztán láttam, hogy egy kis fekete rovarszerűség (képeket nézegetve a kullancsra hasonlított) volt ott. Megijedtem es “lesöprögettem” magamról, majd zsepibe rakva kidobtam. Szerintem még nem fúródhatott teljesem belém, mert mint mondtam nem kellett kiszednem, csak lesöpörni (megnéztem, nem maradt bennem a feje vagy ilyesmi.) Viszont a helyén egy szúnyogcsípés méretű, érintésre viszkető kiütés lett.

Az lenne a kérdésem, hogy ilyen csípést más ilyen rovar is produkálhat? Illetve mit kéne tennem? Figyelem, hogy nem jelenik e meg körülötte kokárdára hasonlító bőrpír, tudok még valamit tenni?

(Délután egyik cicám (kerti) belopózott és nem vettem észre, ráfeküdt az ágyamra ekkor eshetett ki)


2021. ápr. 2. 23:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha le tudtad söpörni, akkor lehetett akár bolha vagy ágyi poloska is.
2021. ápr. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!