Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ez? Remegő érzés a szív felé?

Mi ez? Remegő érzés a szív felé?

Figyelt kérdés

Most este az elmúlt 30 percben már 2x éreztem ezt, ilyen remegő érzés a szívemnél.

16 vagyok, 1 éve dohányzom, de nem mondanám rendszeresnek, nem is igazán mondanám inkabb, hogy dohányzom, hiszen az elmúlt 2 évben kb 2-3 doboz cigit szívtam el.

De az elmult 5 napban napi 2-3 szálat szivtam el, nem tudom ez mennyire számít amugy.

Az elmúlt 3 hónapban elég sok energiaitalt is ittam.

Viszont novemberben voltam kivizsgáláson, és ott azt mondták, minden oké a szívemmel.

Szóval mi lehet ez, és miért van?



2021. ápr. 3. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Le tudnád írni pontosabban? Remegő érzés a szívednél, de a szívedet érzed, a tüdődet, az izmodat, a légzésedre is hatással van, vagy pontosan hogy kell ezt elképzelni?
2021. ápr. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A legzesemre nincs hatással, és azt hiszem, a szívemet érzem, vagy a szívem körül, nem vagyok benne biztos, mert mind a kétszer max 3 másodpercig tartott az érzés
2021. ápr. 3. 00:10
 3/3 anonim ***** válasza:
egyaltalan ne igyal energiaitalt vagy kavet, es ne cigizz legalabb 2 hetig. ha nem mulik el, menj el orvoshoz. (talan nem kell mondanom, de fejlodo szervezetnek plane megterhelo a cigi es az energiaital)
2021. ápr. 3. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!