Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy ideje furcsa érzés van a...

Egy ideje furcsa érzés van a gyomromba szerintetek kell tartani a legrosszabbtol?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok az egyik nagymamát ebben a betegségben veszítettem el.

Én nem dohányzom és nem iszom. Egy ideje szinte folyton furcsa érzés van a gyomromban a köldök fett érzem főleg. Nem mondanám, hogy fáj de nem is jo. Diszkomfort érzés. Néha ha jobb év rövid ideig akkor azt nem tudom semmihez kötni hogy mert mit ettem vagy mit nem. Nem tudom mi lehet ez és nagyon félek. 21 éves lány vagyok 167 cm és 47kg.



2021. ápr. 3. 00:51
 1/10 A kérdező kommentje:
*egy rövid ideig akkor
2021. ápr. 3. 00:52
 2/10 A kérdező kommentje:
És még annyit azt hittem gyomorsav de nem használt a quamatel mini szóval kétlem, hogy az lenne.
2021. ápr. 3. 00:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Pocakrák.
2021. ápr. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kórosan sovàny vagy, menj orvoshoz!
2021. ápr. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindig így volt a súlyom és nem éreztem ezt.
2021. ápr. 3. 02:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Most adta fel a szervezeted
2021. ápr. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
54%
Emberek, miért kell negatívnak lenni?? Értelmes kérdést kaptunk, értelmesen is válaszoljunk. Ez nem feltétlenül gyomorbaj, mert ha a köldök környékéről érkezik, az akár sérv is lehet, ami meg nem halálos. A súlyod, és méreteid teljesen egészséges személyként tűntetnek fel.
2021. ápr. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, igen. Gyerekek sem leukémiásak, agydaganatosak, mert az úgy nem lenne fair. :(
2021. ápr. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem kell aggódni, ha nem tudod mit tegyél, keress fel egy ügyeletes, vagy házi orvost.
2021. ápr. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem stresszeltél túl sokat?
2021. szept. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!