Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy alkalmi...

Létezik olyan hogy alkalmi alkoholista?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 5. 06:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Kiről van szó? Írj
2021. ápr. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem létezik. Amire te gondolsz az a nagyivó kifejezés.
2021. ápr. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kérdésem szempontjából miért érdekes hogy kiről van szó?
2021. ápr. 5. 07:14
 4/11 anonim ***** válasza:
Jelen! Én olyan vagyok, ritkán iszok, de akkor gyakran mérték nélkül, hányásig. De amúgy nem kívánom a piát a hétköznapokban és rendesen élek, dolgozom.
2021. ápr. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
A fene tudja. Én olyan vagyok, hogy sokat vagy semmit. Nincs olyan, hogy megiszok EGY sört. Ha már iszok akkor be is rúgok, de istenesen. Van, hogy egy hónapig se iszok. Na jó, szerintem az vagyok, már elkezdtem...
2021. ápr. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Hellmano ***** válasza:
Szerintem ez az alkalmi alkoholista a buliivó is, aki minden hétvégén bebszik, mint a ló. Szóval elképzelhető, hogy valaki mondjuk minden pénteken nem buliban, de a meló végén bebszik otthon megszokásból és ezáltal nem mindennapos ivó, de minden hétvégén ugyanúgy bebszik, akkor talán mondható ezekre, hogy alkalmi alkoholista...
2021. ápr. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez elfogadható állapot? Hosszú távon egy házasságban.
2021. ápr. 5. 12:10
 8/11 anonim ***** válasza:
#7: Nem mondanám elfogadhatónak, de kibírható. Feltéve, ha nincs más. Hazajön, ledöglik, kialussza. Apa fáradt.
2021. ápr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Dolgozik, foglalkozik a gyerekekkel. Nincs vele baj..de ha iszik...okoskodik..durván beszél.
2021. ápr. 5. 16:52
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Én is ilyen vagyok, fiatal lányként, szégyen vagy sem. Néha ki kell ereszteni a gőzt, szerintem nincs ezzel semmi baj, van aki nehezen bírja a stresszesebb helyzeteket.
2021. ápr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!