Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék össze szedettebb...

Hogyan tudnék össze szedettebb lenni, vagy gyorsabban gondolkodni?

Figyelt kérdés

Mikor egy feladatot kapok, mindig ledermedek és nem tudom mit kell csinálni. Hova kapjak elöszőr hirtelen. Nemsokára meki megyek diákmunkára és ma láttam egy embert, aki ide oda ment megcsinálni a feladatát és elbátortalanottam,h ez nekem túl gyors lesz.

Meg mikor van egy beszélgetés amikor jelen van egy kivülálló is akkor nagyon hülyeségeket tudok beszélni. Aztán meg elfelejtem mit mondok és megint hülyén jövök ki.


2021. ápr. 5. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Pasi vagy?


Ha igen, nekem az vált be, hogy hanyagolom a magamhoz nyúlást


Tudom, hülyén hangzik így első látásra, de nekem bevált: sokkal élesebb minden, eltűnt az a "köd" a fejemből ami volt előtte



Hajrá 😉

U.i.: Ha lány vagy, akkor nem sok ötletem van, bocsi 😊 🤷‍♂️

2021. ápr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok...
2021. ápr. 5. 18:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem első válaszoló vagyok, de én paliként is szoktam ilyeneket csinálni

Kicsit ilyenkor lefagyok mint a windows

2021. ápr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3: Nekem a cink és szelén hiányoztak az étrendből, egy kis mozgás, meg amit írtam


Mellékhatása, hogy az elején átestem a másik oldalára és egész nap pörögtem, meg állt a cerka, és úgy meg nehéz volt a munkára koncentrálni 😆



Bocsi, hogy nem tudtam segíteni, kérdező: remélem ír valaki aki esetleg ismeri az érem másik oldalán a női praktikákat :)

2021. ápr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A férfiak eleve nem tudnak annyi mindenre fókuszálni, mint a nők.
2021. ápr. 5. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!