Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez is alvási paralízis?

Ez is alvási paralízis?

Figyelt kérdés

Reggel nem tudtam mozgatni semmim, a szememet sem tudtam kinyitni. Utánaolvastam, elvileg a szemnek mozognia kellene alvásparalízi esetén, nekem nem ment, de rossz szellemeket, vagy miket sem láttam. Soha nem történt még velem ilyen, nem tudom, minek hogyan "kellene" történnie. Egyébként az egész kb egy percig tartott, lassan meg tudtam mozdítani az ujjam, majd ki tudtam nyitni a szemem, de ami nagyon nem ment, az a beszéd, a torkomat sem tudtam megköszörülni

Nem tudtam, melyik kategória, nem gondolnám, hogy az ezotéria, de elnézést, ha rossz helyre írtam


2021. ápr. 8. 14:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy azóta szédülök, és kábának érzem magam, de utána teljesen rendben tudtam mozogni, beszélni
2021. ápr. 8. 14:08
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az volt.

Nem kell az összes tünetnek jelentkeznie.

Ártalmatlan, de elég ijesztő tud lenni.

2021. ápr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. ápr. 8. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!