Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki elkapta a koronavírust,...

Aki elkapta a koronavírust, az mérges bárkire is?

Figyelt kérdés
Úgy értem magára, vagy környezetére, hogy nem vigyázott eléggé

2021. ápr. 9. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2021. ápr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Orbán Viktorra, mert nem kaptam meg időben az oltást.

Minden szabályt maximálisan betartottam, nem is jártam el sehová itthonról, mivel online oktatásban tanulok. A szüleimnek viszont muszáj dolgozni, és hazahozta apám.

Miért nem oltották az aktív dolgozó réteget?

2021. ápr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, max az előírt kórházi protokollra (ott kaptam el). Értsd: 48 órán belüli negatív PCR kell. Bementem, ott gyorsteszt, ha negatív, be lehet menni az osztályra. Ott levesznek egy újabb PCR-t, amíg nem jön meg az eredmény, külön szoba. Utána ha negatív, akkor mehetsz a közösbe.

Na mármost, ha valaki a tesztelőállomáson elkapja (vagy odamenet), azt másnap az újabb teszt még nem fogja kimutatni.

2021. ápr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Na hülyegyerekek, azon mit tudtok leszavazni, hogy nem vagyok dühös senkire? Esetleg ti jobban tudjátok? :D Retardáltak...
2021. ápr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 valaki : ***** válasza:

Valószínűleg elkaptam, de tünetmentes voltam ezért nem teszteltek. Ha nem kaptam el akkor, mikor kontakt voltam, elkaptam, mikor hazamentem a párommal a szülőkhöz, akik koronavírusosok voltak (így voltam kontakt, a párom a szüleivel én meg vele mire kiderült). Haza nem mehettem, mert a szüleimet nem akartam veszélyeztetni, a kollégiumban mindent elmondtunk és nem maradhattunk itt. És mivel az utcán se tartózkodhatok 2 hétig, mert este 8 után akkor bírságoltak... Akármennyire is elhordtak mindennek, oda mentem mert ez volt a logikus.

Na, kiderült, hogy sokadik kézből jutott hozzám ez a vírus. Indult egy embertől, aki nem szólt senkinek, hogy beteg, megfertőzte a barátom anyjának a munkaadóját, aki szintén nem szólt senkinek, nem is próbált távol maradni senkitől, így kapta meg a barátom anyja. Ő fertőzte meg az apját, valamelyik közülük valószínűleg őt és ő engem...Na, én nagyon pipa vagyok az eredeti két emerre, pedig nem ismerem őket. Hogy ha nem is akarták jelenteni az állapotukat (őszintén mondom, én is átgondolnám) akkor legalább menjenek önkéntes karanténba... De eljutott hozzám. Én mindig is tudtam, hogy nekem a korona nem fog ártani, meg se fogom érezni. Így lett, de ki***tt pipa vagyok azért, amit átéltem emiatt...Hogy nem lehettem húsvétkor a családommal, hogy néztek rám, mint a véres kardra a kollégiumban. Senki nem volt kifejezetten beteg, ha nem lenne ez a cirkusz, egy megfázásnak ment volna el a koronavírus a többieknek, de ők se mehettek dolgozni mert karanténban voltak. Mindenki ki van akadva az eredeti személyekre, meg is érdemlik.

2021. ápr. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 petya1023 válasza:
3%
nem olyan durva ez a covid, annyi rossz benne hogy az izeket nem érzed. Tudod mikor felkelsz iszol egy pohár vízet és rossz. Olyan akkor minden kaja stb. Nem senkire ne legyen mérges. akkor legyen mérges ha hazavitte és elkapta valamelyik öregebb szülő!!
2021. ápr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
#6 Meg szemmel láthatóan egyesek elfelejtenek tőle értelmes magyar mondatokat használni.
2021. ápr. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!