Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másnak is fáj ma a feje?...

Másnak is fáj ma a feje? Front van?

Figyelt kérdés
2 napja borzasztóan fáj, és semmilyen gyógyszerre nem reagál. Más tünetem nincs. Valami front van, másnak is fáj a feje?

2021. ápr. 9. 16:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én melegfrontra érzékeny vagyok, nekem fáj.

Az időkép alkalmazás azt írja, nincs front, de a melegfrontra érzékenyeknél migrén előfordulhat.

2021. ápr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Hidegfrontot írja jhéttől
2021. ápr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
könyörgöm, valaki írjon egy jó gyógyszert, mert már kivagyok. Flektor sem segített, se az Algopiryn, de az AlgoFlex (tehát kilőve diklofenák , az ibuprofén és metamidazol, illetve a paracetamol sem szokott segíteni...)
2021. ápr. 9. 17:06
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Asszem jövőhéten kedden 20 fok, szerdán 5..

Úgyhogy igen, rendesen front van, egyik pillanatban esik a hó aztán süt a nap

2021. ápr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyébként ha nekem ennyire fáj és gyógyszer sem segít, akkor csak az alvás válik be. Próbálj meg aludni, vagy vegyél egy jó fürdőt!
2021. ápr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Aludtam is. Délután is, semmi...
2021. ápr. 9. 17:15
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

#3: ha migrénes fejfájás, akkor érdemes a fájdalomcsillapítót görcsoldóval kombinálni.

Ami nekem még szokott segíteni, az a hideg kóla, kortyonként. Általában zérót iszok, de ha migrén van, akkor nekem cukros kell. Nem sok, és tényleg csak apránként, kis kortyokban, jó hidegen.

Kis séta, utána meg gyógyszer, és megpróbálok aludni egyet. Engem ilyenkor a fény is, és a hang is zavar, pedig egyébként film mellett szoktam elaludni, ilyenkor kikapcsolom a gépet, és besötétítem a szobát.

2021. ápr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a dokim azt mondta, hogy migrénre a saridont ajánlja. Nekem bevált.
2021. ápr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De ugye nem minden migrén jár hányással? Nagyon félek tőle... :( Meteospasmylom van ami görcsoldó is, az segíthet?
2021. ápr. 9. 17:28
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Van olyan hogy antifront bármelyik drogériában van, próbáld ki
2021. ápr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!