Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » PCR tesztnek mikor várható az...

PCR tesztnek mikor várható az eredménye?

Figyelt kérdés
Tegnap délelőtt voltam házi orvos beutalásával tesztet csináltatni Ferihegyen. Eddig semmi, pedig az oldal szerint 24 órán belül eredmény várható. Aki esetleg ugyanott csináltatta, mikor lett végül eredmény?

2021. ápr. 9. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem amikor 24 órás lett kérve, másnap reggelre mindig felkerült az EESZT-re.

Amikor csak sima, akkor másnap délután, vagy este.

2021. ápr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egesznap néztem, de nincsen fent..
2021. ápr. 9. 17:21
 3/7 A kérdező kommentje:

Az eseménynapló részhez érkezett egy gyorsteszt eredmény, viszont az gondolom az első, amit levettek.

A PCR tesztnek ha minden igaz a dokumentumokhoz kellene érkeznie, mégsincs ott.

2021. ápr. 9. 18:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Na várj, egyáltalán 24 órás lett kérve?

A 24 óriást külön kérni kell (legalábbis nálunk), és külön időpontot kell rá foglalni. Ezt akkor szokták, ha kórházi befekvésre kell, vagy utazáshoz, de utazásnál nem a házi orvos kéri.

Betegség gyanúja esetén másnap délután lett meg.

Viszont ezt nálunk Szegedre küldik, nem Budapestre, csak a 24 órás megy Pestre.

2021. ápr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Őszintén az orvos már össze-vissza beszélt, Ő kérte meg nekem az időpontot betegség gyanúja miatt.

Délelőtt beszéltem vele telefonon, akkor még Ő sem látott semmit, de továbbra sem látom én sem az eredményt..

bosszantó, mert beteg vagyok, de semmiféle gyógyszert nem kaptam.. jó, nem a legsúlyosabb, de nem is a legjobb. :/

2021. ápr. 9. 19:10
 6/7 A kérdező kommentje:
De gondolom akkor nem 24 órás lett kérve, Szegedre is ment.. csak kérdés akkor mégis mikorra várható az eredmény
2021. ápr. 9. 19:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ma este meglesz... De Ferihegyről Szegedre küldték a mintát? Miért?

Egyébként nem értem, miért nem kaptál gyógyszert. Amikor én elkaptam, a tüneteknél felhívtam a dokit, azonnal írta a receptet antibiotikumra, meg diktálta, miket vegyek (akkor a Favipiravirt háziorvosok még nem írhatták ki).

2021. ápr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!