Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet átregiszrálni a...

Hogyan lehet átregiszrálni a fogorvosomtól egy másik helyre?

Figyelt kérdés

Hogy működik ez? Itt a faluban egy sarlatán van, minden fogamat kiakarja szedni,pedig csak egy szűrésre mentem és szerinte van egy lyukas fogam. (én nem érzem és nem látom)

Hogy csináljam? Mik kellenek?


2021. ápr. 11. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
TB alapon nincs válogatás. Kiválasztasz magadnak egy maszekot és hozzá jársz.
2021. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eznnem olyan mint a háziorvos. Ha magához jársz nem kell átregisztrálni, egyszerűen csak nem mész többet, egyszerűen mostantól a szomszédban keresel másik maszkot.

Ha TB alapon mész akkor más a helyzet. Mivel én nagyvárosban lakom meg tudom csinálni azt higy megnézem kik rendelnek és arra a napra és napszakra kérem az időpontot amikor az az orvos rendel akihez akarok menni. Csak akkor borul a terv ha helyettesítés van.

2021. ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
* maszekot
2021. ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja és hacsak nincsenek szétrohatva a fogaid látványosan akkor röntgen kellene ahoz higy el tudja dönteni hogy ki kell-e egyáltalán húzni vagy sem. Mert lehet hogy elég rá egy korona, de az is lehet hogy töméssel hozzá lehet építeni ha pl le van törve. Szóval húzni csak a legvégső esetben szabad. A fogat nagyon drága pótolni ha egyszer ki van húzva.

Mindenféleképpen kérdezz meg egy másik orvost ha ebben nem bízol.

2021. ápr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

At lehet jeletkezni, de ahhoz lakcimet kell váltani ;)

Kiskapuk országában élünk

2021. ápr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!