Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A pfizer beadása után akinek...

A pfizer beadása után akinek volt izomfájdalma, mennyi idő volt még elmúlt?

Figyelt kérdés
A karom iszonyatosan fáj, de minden izmom ezenkívül, megmozdulnom is rossz...ma kaptam az első oltást...

2021. ápr. 12. 02:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én miután megkaptam, kb. 10 perc után zsibbadt a kezem, de úgy okés volt. Másnapra lett rosszabb, akkor eléggé fájt, amikor mozgattam, de az azutáni napra jobb lett, aztán meg el is múlt. Nekem többnyire csak a kezem fájt, meg egy kissé a nyakam is. Szerintem hamarosan jobb lesz, ne aggódj.
2021. ápr. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

Közelebbi ismerősök közül 8 emberről tudom hogy Pfizert kaptak. Nálunk főleg az Astra megy. 2 teljesen tünetmentes volt, 3 belázasodott egy picit de semmi komoly, 3 nagyon rosszul volt, remegett és verte a víz, karját nem is tudta mozgatni annyira verte a víz, nagyon magas láz és hasonló finomságok. A 8. bele is halt, bár ez azért viszonylag ritka.


De amúgy a többi se jobb, anyámat kötelezték a munkahelyén sajnos az oltásra, ő Astrát kapott és ő is napokig lázas volt, nagymamám meg félelemből oltatott, szintén Astrát és neki pl semmi baja nem volt.

2021. ápr. 12. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
*annyira bedurrant
2021. ápr. 12. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fájt a karom, főleg másnap. Utána elmúlt, azóta minden rendben.
2021. ápr. 12. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is csak az ismerőseim (és saját) tapasztalataimról tudok beszámolni (szóval orvosi szakvéleménynek semmiképpen se tekintsd). Általában pár nap után már csak az oltás helye fáj, egy hét után pedig már nem is emlékszik rá az ember.
2021. ápr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
...
2021. ápr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Amikor megkaptam, és mire haza értem már szedultem, estére már fájt a karom, és a vállam. Éjszaka nem is tudtam azon az oldalamon aludni. Másnap,izomfájdalom,fáradékonyság,hidegrázás. Este nem annyira fàjt a karom már. Reggel úgy ébredtem ,mint ha semmi sem történt volna.
2021. ápr. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
3 év.
2021. ápr. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy kicsit fájt és 24 óra múlvára már enyhült, de 2-3 napig éreztem. Minimális tünetem volt csak.
2021. ápr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!