Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A koronavírus miatti karantén...

A koronavírus miatti karantén utolsó napjaiban kit kell keresni vagy ki fog felhívni, hogy végre feloldják?

Figyelt kérdés
Covid

2021. ápr. 13. 02:18
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
A házi orvost aki lejelent a Népegészségügynél és fogsz kapni egy határozatot, hogy mettől meddig voltál. Nekem ma oldották volna fel, de még nem kaptam meg a határozatot. Várok...
2021. ápr. 13. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Ismerösöm még a határozatot sem kapta meg h karanténban van holott pénteken lejárna már neki. Szerintem lejár karanténod maszkot fel és irány dolgodra ugysem érdekel már senkit karantén nem karantén.
2021. ápr. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Amikor én voltam karanténban, nekem azt mondták hogy a lejáratról nem kapok hatarozatot.
2021. ápr. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy miért lettem lepontozva, mert nekem így volt.

Első voltam.

2021. ápr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4


"fogsz kapni egy határozatot, hogy mettől meddig voltál."

"Nekem ma oldották volna fel, de még nem kaptam meg a határozatot."


Pontosan melyik része volt így? :)

2021. ápr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az orvos mondta, hogy így lesz. Ma 10-re így is lett. Megkaptam a határozatot.

#4-es voltam.

2021. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Tehát hajnali 5-kor mikor írtad hogy fogsz kapni egy határozatot, még nem kaptad meg. ;)
2021. ápr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Renben legyen ez egy kötekedési alap. Igen hajnali 5kor írtam. Lehet, hogy reggel még az előző napra gondoltam. De a kérdést megválaszoltam. Ráadásul tényleg úgy lett. De hallottam, hogy másnak máshogy csinálták. Volt akinek úgy mint nekem. Szóval hajrá magyar, kötekedj, semmi se jó.. Aztán csodálkozunk ha az emberek nem szívesen segítenek..
2021. ápr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam elkülönítési határozatot sem az ÁNTSZ-től. Amikor pár nap után érdeklődtem, nem is tudtak rólam (elméletileg a házi orvosnak és az OMSZ-nek is jelenteni kellett volna, hogy pozitív COVID gyorstesztem volt), mondták, küldjem el e-mail-ben a teszteredményem, amit a mintavételi ponton kaptam. Elküldtem, megint semmi 3-4 napig, érdeklődésre azt mondták, nem találják az e-mailt. Mondták, mindjárt lejár a 10 nap, most már nem küldenek semmit, mert lassan már a feloldó határozatot kellene küldeni, 10 nap után kimehetek maszkban.
2021. ápr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!