Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy ne menjenek...

Mit tehetnék hogy ne menjenek iskolába?

Figyelt kérdés
Két gyerekem van, akik általános iskolások. Féltem őket és a családot, hogy április 19-én iskolába kell menniük. Az igazgatónőt nem egyszerű meggyőzni, hisz abban hogy iskolába kellene menniük. Mit tehetnék?

2021. ápr. 14. 09:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Kis csemeték menni akarnak suliba?
2021. ápr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
7.-esek. Ők sem szeretnének, ( és ellenben pár gyerekkel nem azért mert egész nap fetrenghetnek itthon, jó tanulók, rendesen dolgoznak. Hanem megértik hogy kockázatos iskolába menni.)
2021. ápr. 14. 09:31
 3/16 anonim ***** válasza:
15%
Ha hordják a maszkot akkor nem lesz semmi baj! Te beteggé teszed a gyerekeidet! Ezzel a "féltéssel" csak nekik ártasz!!
2021. ápr. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudsz nekik leigazolni pár napot? A jelenlegi helyzetben amúgy sem hinném, hogy ez a nyitás hosszútávon működne.
2021. ápr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Gyerekorvost keresd fel, ha normális.

Ő ad igazolást, hogy az xy gyereknek nem javasolja, hogy meg ket hetig suliba menjen.

Ha ezt sem fogadja el, hirtelen hétvégén vki beteg lesz.. puff két hét karantén.

2021. ápr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
21%
Miért kell lepontozni a válaszom?!?!?! (3) Fáj az igazság?? Hát öcsém... Mit vártál?! Én csak válaszoltam, ebbe nincs semmi rossz!! Most akkor én is pontozzak le mindenkit? Hát nem fogok! Én nem játszom az 5 évest! 🤦🏽‍♀️
2021. ápr. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Írj egy kérvényt az igazgatónak! Indokold meg, hogy miért nem engeded őket iskolába. Szerintem hozzá fog járulni. Nem akarja majd, hagy az ő lelkén száradjanak az - esetleges - következmények.
2021. ápr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
A járványügyi helyzetre hivatkozhatsz, igazoltnak kell tekinteniük a hiányzást.
2021. ápr. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Ebbe épp most futottam bele. Olvasd el.

[link]

2021. ápr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
47%
Most mondta Orbán hogy csak május 10-től mennek a felsősök! Örülhetsz! (3-as és 6-os is én vagyok)
2021. ápr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!