Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány oltott ember fekszik...

Hány oltott ember fekszik kórházban koronavírus fertőzöttséggel?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 15. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá statisztikát már ha találsz......Erről nem szól a fáma🤔
2021. ápr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Kettő
2021. ápr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Nyilván vannak páran, mert az oltás nem ad 100% védelmet, és kell egy kis idő, amíg kialakul a védettség. De nem hiszem, hogy erről pontos adatot találsz valahol.
2021. ápr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kerestem, de nem találtam erre vonatkozó adatot, pedig fontos lenne tudni, hogy akkor valójában milyen hatékonysággal is működnek azok a híres vakcinák.

Vagy csak nekem hiányzik ez az információ?

2021. ápr. 15. 18:03
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem!Nemcsak neked de nem publikálják úgysem.Rossz reklám,tudod
2021. ápr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
67%

pl az orosz vakcina esetében 17-18 nap is eltelik az első oltástól, mire kimutathatóan hatni kezd, de ekkor még messze van a végleles védelemtől.

Aki ezzel oltva az első 17-18 napban kapja el a covidot, az simán kórházba kerülhet. A többi oltásnál is van ilyen védelem nélküli szakasz, csak talán rövidebb.

Ha van is statisztika, biztos nem tér ki ilyen apróságokra, pedig engem is érdekelne.


De egyelőre hasraütött kerek oltási célszámok vezérlik a vészhelyzeti szabályokat, nem feltételezem, hogy a statisztika gyártásra sok figyelmet fordítanak. Legalábbis nekem úgy tűnik, hogy a fertőzöttek száma, kórház leterheltség mintha nem is lenne a képletben, csak hogy legyen pl. 3,5M beoltott. (akikből százezrek csak hetek múlva lesznek valamennyire védettek)

2021. ápr. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Így van 6-os!Ez az ami nekem nem tetszik.....Hülyeség az egész
2021. ápr. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Bàr ez németül van, azért belinkelem:


[link]

2021. ápr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi a lényege 8-as?
2021. ápr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Annak a statisztikának lenne csak értelme, ami azokat a megbetegedett beoltottakat számolná meg, akik megkapták mindkét oltásukat, eltelt utána 1-2 hét, és mégis kórházba kerültek.

Azt számolgatni, hogy hányan vannak, akik 1-2 héttel az első oltásuk után lettek koronavírusosak, és kerültek kórházba, nem sok értelme van.

A lakosság beoltott része többségében még csak az első oltását kapta meg. Tehát egyelőre még korán van ezt firtatni.

2021. ápr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!