Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik, ha úgy kapnám a...

Mi történik, ha úgy kapnám a Covid oltást, hogy tünetmentesen hordozom?

Figyelt kérdés
Nincs egészségi problémám. A héten kapom a Covid elleni oltást. Aki fertőzött nem kaphatja. Felmerült bennem, hogy mi van, ha tünetmentesen hordozom? Ilyenkor történik valami baj oltásnál vagy utána?

2021. ápr. 15. 21:07
 1/7 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
88%

Vakcinától függ. Valószínűleg nem.

Személyes érintettség miatt éppen a szputnyikról olvastam, ott azt írta, nincs ilyen szempontból probléma.

Nyilván a vakcina az első napokban még nem fejti ki a hatását, így az esetleges komolyabb tüneteket nem úszod meg.

2021. ápr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%

Csinálnak rajtad gyors covid tesztet oltás előtt.


Egyébként meg tünetmentes lennél, mivel a szervezeted attól függetlenül, hogy te nem érzed, hogy benned van, már látja és dolgozik az ellenanyagon. Hatástalan volna a vakcina.

2021. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Az oltásokat azért nem szabad beadni betegen, mert általában legyengített vagy elölt vírus van benne pl a kínai oltás,mert akkor az alap betegségre még rájön a gyengített és komolyabb tünetek is jelentkezhetnek. ilyen szempontból a többi jobb mert vagy csak a tüskefehérjét, vagy a tüskefehérje DNS ét adjál be. Valószínűleg komolyabb bajod nem lesz, ha tünetmentes betegség mellett beadják az oltást
2021. ápr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Senkit nem ismerek, akin tesztet csináltak vna oltás előtt, el ne hidd... vagy ha nálatok igen, örülj, mint majom a farkának. Krva nagy baj van belőle ha ráoltanak. Volt, aki kórhazba került így eüs ismerőseim közül. Intenzívre szerencsére egyikük sem, de ez dec.ben volt, azóta újabb mutáció van és még rottyabb helyezet a kórh.ban.
2021. ápr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Nem csinálnak tesztet,pedig kellene szerintem,sajnos van aki ezért halt meg már beteg volt mikor beoltották 2 hét múlva meg is halt.
2021. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

"Csinálnak rajtad gyors covid tesztet oltás előtt."


A héten voltam oltóponton, nem csinálnak.

2021. ápr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Rá lehet oltani a tünetmentes fertőzöttre, nem tudom honnan szeditek ezt. A tünetesre nem szabad, ennyi.
2021. ápr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!