Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felkeltsem a 10 éves öcsémet...

Felkeltsem a 10 éves öcsémet ha alvajár?

Figyelt kérdés
Már többször is felkeltem arra hogy mászkál jobbra-balra, elég idegesitő mert hangoskodik. De nemrég felkeltem arra, hogy áll az ágyam előtt és néz. Annyira besz.rtam hogy felugrottam akkor te jó ég nagyon ijesztő volt😂 Nem keltettem fel csak kiment utána, de nem akarom hogy mégegyszer előforduljon ez. Keltsem fel vagy mit csináljak?

2021. ápr. 15. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Óvatosan kísérd vissza az ágyba. Mindamellett nem lenne baj kivizsgáltatni, A szüleid tudnak erről?
2021. ápr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Én felkelteném.

Nekem egyszer testvérem így ment a világnak az éjszaka közepén pizsomaban.

Szerencsére apum felkelt wc-re, ami pont a bejárati ajtó mellett volt és meglátta, hogy nyitva van.

2utcanyira tőlünk találták meg.

2021. ápr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Alvajárót nem szabad felkelteni.
2021. ápr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Semmi probléma. Fiúknál gyakori, még egyetemista korban is. Nálunk egyetemi kollégiumban több srác is rendszeresen keltette fel a szobatársaid egy-egy ilyen akcióval. Azóta mindnyájunk egészséges felnőtt férfi lett :)
2021. ápr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Én is állandóan mentem régen, mint a vak légy... évek óta nincs ilyen. Szerintem ez előbb-utóbb el fog múlni.
2021. ápr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Miss Endzsi ***** válasza:
Nálam csak párszor volt, úgy 10 éve.
2021. ápr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ajtot nem artana zárni olyen esetekben. A kulcsot meg nem bent hagynj
2021. ápr. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Felkeltheted, semmi baja nem lesz, csak megijed, maximum.
2021. ápr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!