Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beadatjátok az oltást?

Beadatjátok az oltást?

Figyelt kérdés

Beadatjátok az oltást?

Először úgy gondoltam, hogy én nem szeretném de egyre inkább hajlok az igen felé és már nem szeretném halogatni a döntést.. Ideje lenne regisztrálni,utána még úgyis idő míg sorra kerülök. Nem azért szeretném, mert akkor lehet hogy nem mehetek ide vagy oda..ez engem egy cseppet sem érdekel...egyértelműen azért, mert az egészségem a fontos. Kissé félek az oltástól legalábbis a mellékhatásoktól, de nem gondolnám, hogy akkor úgy kezdtük volna, hogy az orvosokat oltsuk be és "nyírjuk" ki őket.. Akkor nem lenne aki gyógyítson, igazi népirtás, de én ebben nem hiszek. Hozzáteszem nem azért írom ezeket, mert én Fidesz párti lennék vagy ellene lennék, a véleményem a politikától független.

Sokan azt mondják, hogy a vakcinák nincsenek rendesen tesztelve annyira siettek az oltásokkal és ha nem is most de később komolyabb mellékhatások lehetnek. Erről mi a veleményetek?

Több ismerősöm is meghalt már, halálukkor igazolt covid betegek voltak és egy oltást se kaptak. Apukám a kínai oltást kapta, minden rendben van vele. Tesóm az oroszt, ő is jól van. Apósom szintén az orosz vakcinát kapta, első nap lázas volt de azóta ő is jól van. Sőt még a sógornőm is beadatta az oltást kismamaként, a Pfizer vakcinát kapta és minden rendben ugyanúgy.

24L

Kérlek ha megjegyzést írsz írd oda, hogy hány évesen vagy ezen a véleményen, köszönöm!



2021. ápr. 15. 23:16
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Még nem döntöttem el
A vírus nem létezik
82 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
59%

Egy német orvos barátnőm még decemberben azt mondta nekem, hogy a vírusnál bármelyik vakcina jobb. Ő a frontvonalban van, és szörnyű dolgokat látott. Egy kolléganője is meghalt.

Ha nem lennének biztonságosak, akkor nem kaptak volna engedélyt.

A családomban már megkapták az idősebbek, illetve a párom is, ő még az elsők között, mert egészségügyis. Senkinek semmi baja.

Én sem keverem a politikát egy világjárványba, akik szerint ez politikai kérdés és nem egészségügyi, azok egy szinten vannak azokkal az elmeháborodottakkal akik szerint a maszkban kukacok vannak.

Alig várom hogy én is oltott legyek, bár az még nem mostanában lesz sajnos, nem tudom mikor ér a sor az én korosztályomhoz, de már regisztráltam.

32N

2021. ápr. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
56%

"Ha nem lennének biztonságosak, akkor nem kaptak volna engedélyt."


Uhum... ezért van az, hogy egyes országokban egyiket másikat hol betiltják, hol engedélyezik. Mert már mindent tudnak róla, tudják, hogy biztonságos, stb... :D

2021. ápr. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
59%

Na igen, a biztonságosság. Most egy év alatt összedobtak egy „biztonságos” oltóanyagot, aminek a kifejlesztése amúgy 10-15 évbe telik.

[link]

És még válogathatunk is közülük, hogy melyiket kérjük. Ráadásul mindezt ingyen! Kinek ne kellene? Hát köszönöm, de nekem nem.

2021. ápr. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
37%

Orvosokatisztanlatasert oldalon lehet mazsolázni , napi szinten kapják az oltás utáni furcsa, váratlan halálesetek és rosszullétek beszámolóit, családtagok, szomszédok, ezek mind leinformálhatóak, persze sok esetben az oldalon nem tuntetik fel az olvasók számára az adatokat. Az oldalon szintén vannak videók orvosok tapasztalatával és őszinte véleményével!

Én családom is ha hihetunk a tesztnek, átment rajtuk a covid, sőt anyukámon is aki már 63 éves aránylag enyhe lefolyással. Egyikuk se fog oltakozni mint ahogy én sem. Nekem is nagyon enyhe tuneteim voltak. De isten ments hogy én bárkit bármire akarjak motiválni, mki saját felelősségére dönt, az oltást is alá kell írnod mert ha valami bajod lesz tőle, mindenki felteheti a kezés, vállat vonhat mert ők nem felelnek a te döntésedért.

2021. ápr. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
55%
Elözö, mindenki olyan oldalakat talal (veletlenül???) a neten, amit szeretne olvasni es hallani. Az oltasok NEM veszelyesek, a Covid veszelyes! Persze mindenki ugy dönt az oltassal kapcsolatban, ahogy akar. Ha szerencsed van, a covid tünetei gyengek lesznek, de ha nem? Es ez nem csak kortol függ. En nemcsak magyar oldalakat olvasok, ahol infektologusok fejtik ki a velemenyüket, igy eleg jo kepben vagyok. Szerintem jol kell informalodni, es azok alapjan dönteni.
2021. ápr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim válasza:
31%

Nekem alapvetően nincs kedvem beadatni, de nem azért, mert félek az oltástól, hanem mert nem látom semmi értelmét, maximum az idősebbeknek lehet szükséges szerintem.

Viszont egyre valószínűbb, hogy sehova nem lehet menni majd az oltási igazolvány nélkül, és már így is kezdek megőrülni az unalomtól. Ahhoz sincs kedvem, hogy mostantól kb. csak itthon lehessek, mert akkor meg minek élek, úgyhogy pár napja regisztráltam és kérni fogom ha jeleznek.

25F

2021. ápr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
33%
#4: Egyetlen ember sem halt még bele az oltásba.
2021. ápr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
52%
Az a helyzet, hogy a tudomány nem vélemény kérdése, attól mert buta vagy, és hangosan reklámozod is, még nem lesz igazad. Aki oltásellenes, inkább csendben tartsa meg magának. Az az érv pedig, hogy régen mennyi idő volt kifejleszteni egy oltóanyagot, most meg egy év alatt meglett, ezt is olyanok hozzák fel, akiket egyetemre felmosni se vennének fel, nemhogy jártak volna releváns képzésre, és legfőképpen nem szakemberek. Az informatika olyan szinten fejlődik, hogy lehetővé tesz nagyon sok dolgot, ami 20 éve elképzelhetetlen volt. A másik pedig, hogy most mindenki erre van ráállva, rengeteg pénzt pumpálnak bele, nem pedig külön kutatgatják pár helyen nulla támogatással. Tehát be lehet fejezni a proli hőzöngést, és fogadjátok el kedves oltásellenesek, hogy idáig nem terjed ki az amúgy is nagyon szűk látókörötök, tehát nem kell hangosan dogmatikusan kijelenteni hülyeségeket.
2021. ápr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
37%

"Az az érv pedig, hogy régen mennyi idő volt kifejleszteni egy oltóanyagot, most meg egy év alatt meglett, ezt is olyanok hozzák fel, akiket egyetemre felmosni se vennének fel"



Nem egészen, pl Dr. Wolfgang Wodarg szerint is kockázatos a mostani tömeges oltás.

2021. ápr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
46%
Mindig lesz egy valaki. A WHO egyetért abban, hogy oltani kell. Pont.
2021. ápr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!