Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek igaza van? 80...

Szerintetek igaza van? 80 éves nagyapám úgy gondolja, aki nem oltakozik, azt küldjék el munkahelyről is,és ne legyen semmiféle kedvezménye mert veszélyezteti a többiek életét,és annak idején is beoltottak mindenkit,ha volt valami járvány.

Figyelt kérdés
Ezen nagyon felfújtam magam, de nem szóltam neki semmit, mert abból biztos összeveszés lett volna vele. Kinek mi a véleménye erről?
2021. ápr. 16. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

És? Nincs igaza?

Tiltakoznál, ha a mnkahelyen lenne egy hepatitises kolléga, és mindenkit oltanának? Nem.

Ha lenne egy meningitises és AB-t kapnál kötelezően? Nem.

Akkor mi ez a rinya most?

2021. ápr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%

Egyetértek. Én most kb májusig esek ki a munkából, mert egy kollégám nem vette komolyan a vírust, és bejött dolgozni betegen.

Egyéni vállalkozóként ez hatalmas kiesés, ráadásul előtte egy hónapig nem dolgozhattam a kormány rendelkezése miatt. Az oltástól most szintén elestem egy darabig...

2021. ápr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Valahol igaza van az öregnek.
2021. ápr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Nincs igaza.

Ez nem olyan veszélyes járvány, mint a pestis, csak felfújta a propaganda. Influenza szezon idején, ami ugye egy évben kétszer van, ami az elmúlt egy évben valahogy elmaradt, akkor is több ezren halnak meg, még sincs ekkora cirkusz belőle.

Mindenki maga döntse el, hogy beoltja-e magát vagy sem. Mindenki a saját egészségéért felelős. Nem kell ide érzelmi manipuláció, hogy dehát a többieket véded..stb. Lesz..rom. Hazánk Európa legelhízottabb országa, rengetegen dohányoznak, alkoholt fogyasztanak, káros szenvedélyekkel élnek..stb. Ja, majd pont egy oltás fogja megmenti az életét, ha én beoltatom magam, miközben ő maga önpusztító életet folytat.


Kár, hogy még mindig kevesen veszik észre, hogy az egyik cél a nagyhatalmaknak az, hogy megosszák népet. És a jelenlegi helyzetben oltári nagy a megosztottság. Nincs egység.

2021. ápr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Igaza van, kötelezővé kellene tenni.
2021. ápr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
5. Hogyne.
2021. ápr. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Igen.


Ha hepás van a munkahelyen, vagy pl encephalitises, akkor is mindenkit oltanak, aki kapcsolatba került vele. Az ellen érdekes mód senki nem tiltakozik, csak covidon hisztizik a sok egybites hlye.

2021. ápr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Valahol igaza van, aki nem vállal közösséget az oltásokkal kapcsolatban, az ne akarjon közösségi tevékenységekben részt venni.
2021. ápr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42%
Szerencsére az elmúlt 1 évben a nyugdíjasok nem császkáltak teljesen feleslegesen mindenfelé és nem veszélyeztettek senkit ezzel.
2021. ápr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!