Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek 22 éves egészséges...

Szerintetek 22 éves egészséges férfiként fogadjam el az Astrazenecat?

Figyelt kérdés

Ma hívott a háziorvosom, de nem nagyon volt időm átgondolni, azt mondta rögtön kell döntenem. Mondtam neki, hogy jó akkor legyen, most viszont utánaolvastam elég részletesen és elbizonytalanodtam, inkább várnék másik fajtára. Hétfőre adott időpontot egyébként és ma már nincs is rendelési idő, nem veszik fel a telefont, tehát leghamarabb hétfőn tudnám lemondani.

Kinek mi a véleménye erről?


2021. ápr. 16. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem ne fogadd el.
2021. ápr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Én is azt kaptam, szerintem fogadd el.


24/F


Azért nem adják Németországban, mert brit-svéd vakcina, a Biontech (amely a Pfizer partnere) pedig német vállalat...Tudom, hogy ennél bonyolultabb a helyzet, de ez áll a lejáratókampány mögött.

2021. ápr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Testvérem 23 éves, ő is astrát kapott. Másnap lázas volt és fájt a feje, egy nap alatt elmúlt és most semmi baja. 24 éves ismerősöm is felvette.

Van hematológiai betegséged vagy volt trombózisod korábban vagy kapsz kemót? Ha nem, akkor valószínűleg nem lesz baj. Nem tudsz magánban labort csináltatni, hogy megnézzék a véralvadási paramétereket? Akkor nyugodtabb lennél.

2021. ápr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha egészséges vagy, fogadd el. Vannak országok, ahol sokáig csak Astra Zeneca-val oltottak, nem volt más. Ha nekik jó volt, akkor talán neked sem lesz bajod tőle.
2021. ápr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Eleve nők hajlamosabbak erre a trombózis fajtára tudtommal, de én 22 éves lányként is beadattam. Pfizer és Moderna esetében is jeleztek hasonló gondot, csak nincs így felfújva. Covid is sokkal nagyobb eséllyel okoz gondot.
2021. ápr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%

#5 neked milyen hatásai voltak utána? Én ma reggel kaptam és kezd felmenni a lázam, most 37.1.

24L

2021. ápr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%

Nem szedsz fogamzásgátlót férfiként ugye?

Akkor fogadd el!

2021. ápr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

#6

Nekem 38.7-ig ment fel a lázam, rázott a hideg és nagyon gyenge voltam aznap este és még másnap is. Lázcsillapítóval lement pár óra alatt, úgyhogy nem vészes.

2021. ápr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%

Fogadd el. A Pfizerre várhatsz főleg, hogy most egy rakat kínai jön.


Szputnyikot kaptam és ennek is állítólag pont ugyanaz a mellékhatása mint az AZ-nek.

2021. ápr. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Én is ezt kapom holnap. Amikor szólt a munkahelyem higy lehet menni erre, felhivtam a háziorvosom asszisztens ért (bármikor hívhatom, bármi baj van). Mondta 2 hétig szedjek aszpirin protect et napi 1et. S nem lesz baj.
2021. ápr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!