Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehetnek random látomása...

Mitől lehetnek random látomásaim, ilyen érzéseim, kicsi szédülés, ha hirtelen felállok?

Figyelt kérdés

Legalább már vagy egy hónapja állandóan vissza-vissza tér, változó intezivitással (van amikor egy hétig nincs utána meg egy nap akár hatszor) az az érzés, amikor valahonnan felállok, ilyen nagyon idegen, rossz érzés jön rám több másodpercig, amit néhány teljesen életszerű látomás kíser, majd egy kicsit szédülök. Őszintén nagyon félelmetes, és az sem segít, ha leülök/fekszek. Viszont a jelenlegi helyzetben orvoshoz nagyon nem tudunk elmenni. Esetleg valaki tud erről valamit? Nagyon megköszönném!


16/F



2021. ápr. 16. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Agyrák
2021. ápr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ!😊
2021. ápr. 16. 16:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Alacsony vérnyomásnál szokott ilyen tünet előfordulni.
2021. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Milyen látomásod van?

Nekem hasonló a helyzetem.

Én nekem látomáskent jelenik meg a múltbeli esemenyek. És nagyon élethű. A rossz kozerzet az lehet pánikbetegseg kezdete is

2021. júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem is a múltbéli emlékek, fullra ugyanez. Egyébként még mai napig nem múlt el... :((
2021. aug. 15. 11:45
 6/6 anonim válasza:
Nem voltál orvosnal vele?
2021. aug. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!