Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kérhetem azt, hogy mégse...

Kérhetem azt, hogy mégse használják fel a vérplazmámat?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a donáció után fél évig tárolják mielőtt felhasználásra kerülne. Azzal kapcsolatban érdeklődnék, hogy van-e arra lehetőség, hogy mégse kerüljön felhasználásra, illetve ha igen akkor ez a procedúra mivel jár?

2021. ápr. 16. 18:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Az már az övék. De miért gondoltad meg magad? Erre kíváncsi vagyok.
2021. ápr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 vantel ***** válasza:
86%

Próbáld meg visszakérni,mert rájöttél,hogy hiányzik neked.

Mihez fogsz kezdeni vele? Kávéba kevered?

2021. ápr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Rájöttem, hogy lehet bevettem pár nappal a plazmaadás előtt egy algopyrint, és ez a gondom
2021. ápr. 16. 18:30
 4/13 anonim ***** válasza:
Elöször is ez nem hiszem, hoyg számítana, másrészt meg akkor EZT mondd el nekik, ne ködösítve beszélj.
2021. ápr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Megmondtam és a doktornő azt mondta ebből nem lehet probléma, ettől függetlenül mivel nem szeretném, hogy bárkinek baja legyen ezért is érdekelt van-e erre lehetőség.
2021. ápr. 16. 18:33
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha az orvos szerint nem gond, akkor nem lehet belöle senkinek sem baja, ne akarj okosabb lenni a hozzáértö szakembereknél!
2021. ápr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ. Nem akarok náluk okosabb lenni, csak senkinek nem akarok rosszat.
2021. ápr. 16. 18:42
 8/13 vantel ***** válasza:
4%

Nálad az algópirin "algópirint" jelent.

Attól tartasz valakinek indokolatlanul jókedve lesz?

Vagy olyanokat érez majd ami meglepheti?

Vagy hirtelen nagyon jó szociális keszségei lesznek majd mélydepresszió amit valamivel felütve el lehet kerülni?

2021. ápr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
5%
Istenem...🤦‍♀️🤣
2021. ápr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az algopyrin felezési ideje a szervezetben 1-4 óra. Ha a plazmaadás előtt pár NAPPAL bevettél egy szemet, annak a nyoma sincs már meg az általad leadott plazmában. Ne parázz, inkább igyál egy sört és nézz meg egy jó filmet.
2021. ápr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!