Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Féloldali orr duzzanat?

Féloldali orr duzzanat?

Figyelt kérdés

5 evvel ezelott fedeztem fel egy borso nagysagu kemeny csomot az egyik orrcimpamban. Nem mult el es nagyon meg voltam ijedve, voltam vele dokinal aki kenocsot irt rá. Utana voltam masik dokinál is, aki azt mondta, hogy az ott egy porc, ilyen az orrom es kész. Néha ez a csomó picit sebes az orrbemenetnél ha irritació éri, de ez 1-2 nap es el szokott mulni es nem gyakori. Nem verzik csak picit fáj olyakor. En mar nem is torodtem vele, de most megint elkezdett foglalkoztatni ugyanis ma reggelre mintha egy picit az orrom bal fele fel lenne duzzadva, de ez egyik pillanatrol a masikra jelentkezett. Megint félek, hogy daganat. De a csomo teljesen valtozatlan 5 eve. Lehetseges, hogy mégis az es ennyi ido alatt nem valtozott es most egyik pillanatrol a masikra amiatt dagadt fel ag orrom. Persze tudom, hogy akar pattanas is lehet. Minimalis a duzzanat, abban se vagyok biztos, hogy nem csak bebeszelem..

22/L


2021. ápr. 18. 08:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!