Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Más vízébe fürdeni szerintetek...

Más vízébe fürdeni szerintetek is gusztustalan?

Figyelt kérdés

Az egy dolog h gusztustalan de mellette össze lehet szedni bármit ea nem beszélve az intim területek védelméről..

Anyósom meg az eggyik fia egy Vízbe szoktak fürdeni.

Pl először a fiacskája fürdik le és eléggé szutykos marad a víz ea ugye közbe a kád bevan dugva hogy anyósom is meg tudjon fürdeni ugyanabba a vízbe...szerintem undorító de még nem tettem nekik szóvá..csak nagyon felháborító hogy normálisnak tartják..azaz egész természetesnek..nektek erről mi a véleményetek?



2021. ápr. 18. 15:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az.De még a fürdés is.Én csak zuhanyozni szoktam.
2021. ápr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Metionin ***** válasza:
97%
Szerintem is undorító, régen gyerekkoromban a szüleim heppje volt ez amikor lett fürdőszobánk hogy jó lesz még az a víz, hát hogyne. Mintha nem azért építettek volna fürdőszobát hogy végre rendesen lehessen tisztálkodni. Maradi emberek csinálják de meglepően sok ilyen van.
2021. ápr. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Az előttem szólóval értek egyet. Én a saját vizemtől is "undorodom", szerintem nem higiénikus, nem hogy más után... :D Én is csak zuhanyozni szoktam
2021. ápr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Amikor kicsi voltam kádunk volt, először fürödtem én, de nem engedtük le a vizet, hanem utána anya is megfürdött benne, ezzel is spóroltunk. De ma már nem csináljuk, mert megengedhetjük magunknak.
2021. ápr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 alletta ***** válasza:

igen, gusztustalan, és fertőzésveszélyes is.


zuhanyozni szeretek.

2021. ápr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokás mostanában. Végül is ha bemész egy strand medencéjébe vagy élővízbe az se jobb.
2021. ápr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Na meg ha a fia maszturbál és a vízbe kerül az ondó...aztán anyuci megfürdik..nem értem tényleg hogy tud valaki így fürdeni más utan🙄
2021. ápr. 18. 16:34
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem igen, gusztustalan.

De régen, nagyanyáink, dédanyáink idejében hogy fürödtek szerintetek?

Egy héten egyszer (jó esetben) befűtöttek, vizet melegítettek, és sorba fürdött a család. A gyerekek kezdték, az idősebbek voltak a végén.

Kérdezd meg szüleidet, nagyszüleidet ( ha vannak, nem tudom, hány éves vagy).

2021. ápr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#7


Nem szoktam a fürdőkádba élvezni. :D Ennyi erővel akkor beleélvezel és a te testeden is rajta marad?

2021. ápr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Amikor a tömeg elmegy egy wellness szálló fürdőjébe, szerinted mennyivel másabb az a fürdővíz amibe még bele is hugyoznak sokan??!
2021. ápr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!