Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki körömlakklemosót, ragasztó...

Aki körömlakklemosót, ragasztót szipuzik az is drogos?

Figyelt kérdés
Milyenek ettől a halucinációk? Paranormalis elmenyek?

2021. ápr. 19. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Igen, drogos.

Személyes élményem nincs.

2021. ápr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
igen...
2021. ápr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát én azokat nagyobb narkósoknak tartom, mint a "havonta 1-2 hétvégén buliba tolok egy kis speed-et" féléket...


Tapasztalatom nincs.

2021. ápr. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nem csak annak tartom Őket, hanem tényleges azok. Bár, ez a legalja. Én is nagyobb drogosoknak tartom Őket, mint akik az extasy, speed stb. fogyasszák. Pedig azok is szintetikus, mesterséges drogok. Akik nem tudnak beszerezni sehonnan sem ilyen szereket, általában azok használják ezeket a legálisan megvehető, nem erre a célra használt, szánt termékeket. Akik például keményebb szintetikus drogokhoz nyúlnak, és azok függői, és egy idő után nincsen embere, akiktől vegyék a cuccot, mert mondjuk felszívódik vagy lekapcsolják, Ők szoktak ezekhez nyúlni. Na persze nem feltétlenül csak Ők, de Ő náluk nagyobb az esély erre.


Ezektől hallucinálni nem fogsz, ellenben bekábulsz mint a szemét, és kidőlsz. Paranormális élmények ettől sem igazán lehetnek, bár ki mire hajlamos. Mint ahogy a "rendes" drogok, úgy ezek is hatással vannak az érzékszervekre. És ha az ember ideges, parázik, akkor előfordul, hogy beképzel dolgokat, és megijed bizonyos dolgoktól. Ezek lehetnek para élmények, de hallucinálás lehetősége illetve veszélye nem áll fent.


Tapasztalat nincs egyébként, én csak füveztem néhányszor.

2021. ápr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%
A drogos egy szo. Ahogy akarod nevezni. Az onpusztitasnak egy radikalis, gyors modja. Nem belehal rogton, de elhulyul tole.
2021. ápr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!