Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megkaptam ezt a pfizerzt,...

Megkaptam ezt a pfizerzt, csak nálam jön ki minden? 3 napja kaptam ma remeg a lábam gyenge,belső remegésem is van, kiütéseim is vannak, szivem is félre ver..

Figyelt kérdés
2021. ápr. 19. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Kamu
2021. ápr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyéni, hogy kinek hogyan reagál rá a szervezete. Esetleg rákérdezhetsz a háziorvosodnál, ha gondolod.

Én pénteken kaptam Pfizert. Először semmi bajom nem volt, még a kezemen sem éreztem, hogy így feszült volna stb. az oltás után, semmi. Aztán aznap estére elkezdett fájni a karom, majd fájni kezdett a fejem és fáztam, picit rázott a hideg és gyengének éreztem magam. Nekem ezek másnapra elmúltak, még egy picit fájt a fejem és a karom, fáradt voltam, de már nem volt vészes. Utána pedig abszolút elmúlott minden. Viszont ismerek olyat is, aki szintén Pfizert kapott és egyáltalán nem tapasztalt ilyeneket. A tesómnak Astrazeneca után hasonló volt, majd bepirosodott és pöttyös lett a helye, aztán elmúlt az is.

2021. ápr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyes miért lenne kamu? Hidd el sajnos nem az, parazok is miatta
2021. ápr. 19. 12:29
 5/5 anonim ***** válasza:
A húgom 2 ujja lebénult tőle... 2 hónapja! És ápolónő! Ő is Pfizert kapott.
2021. ápr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!