Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van esélyem a pfizer oltásra?

Valaki : kérdése:

Van esélyem a pfizer oltásra?

Figyelt kérdés

Annyira nem lelkesedem érte, én a szputnyikot szerettem volna de a neten azt olvastam többektől, hogy azt nem kaphatok a betegségem miatt.

Az AstraZenecát nem szeretném, a többi jöhet ha a betegségem nem kizáró ok de a pfizer még mindig a legszimpatikusabb.



2021. ápr. 20. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi tetszett a szputnyikban? hogy orosz?
2021. ápr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pár hónap múlva talán, arra van a legnagyobb sor. Kérdezd meg a kezelőorvosod, neked melyik fajta jó.
2021. ápr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a háziorvos mindenkit kínaival olt. Ismerősnek nyitott szívműtéte volt, mondta a dokinak, hogy nem kéri a kínait, le lett bszva miatta.
2021. ápr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Oltóponton kell oltatni, ott pfizerrel oltanak. Mondjuk persze a pfizerhez, hogy legyen sanszod, nem árt, ha nem vagy makkegészséges, mert makkegészségesnek kis hazánkban kínai jár, esetleg orosz Szputnyik vakcina, jobb esetben Astra Zeneca (angol) szuri
2021. ápr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát mert a legtöbb ismerősömet azzal oltották és láttam, hogy milyen.

Az Astrától én félek...Kövezzetek meg, de tényleg félek. Inkább kapok koronavírust fixen, mint vérrögöket talán. Attól félek, hogy azt ajánlják fel első pár körben... A pfizerrel az orvosis barátaim lettek beoltva, közülük sokan voltak nagyon rosszul, de az még beleférne nekem. Még a kínai is, csak az Astra nem.

Ó és azért paráztam rá ennyire, mert kell nyári munka és attól félek lassan feltétel lesz az oltás...

2021. ápr. 20. 13:13
 6/12 A kérdező kommentje:
Amúgy pajzsmirigybeteg vagyok, elvileg azért nem jó a szputnyik
2021. ápr. 20. 13:14
 7/12 anonim válasza:
Nekem két hete az Astra Zenecat ajánlották fel, nem fogadtam el, tegnap hívott a háziorvos, hogy szerdán mehetek oltópontra Pfizer-re. Eleve jeleztem neki, hogy csak a Pfizer vagy a Moderna jöhet szóba. 39 éves vagyok. Testvérem is Pfizert kap 41 évesen, mindketten egészségesek vagyunk.
2021. ápr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem április 7.-én ajánlottak oroszt, mondtam hogy nem kérem, ha lesz pfizer akkor szóljanak. Most hétvégén érdeklődtem, mi a helyzet, azt mondták még hetek múlva kaphatom meg, erre hétfőn szóltak, hogy holnap mehetek oltásra. Szerintem már elkezdtek több lehetőséget adni a dokiknak hogy küldjenek embereket, talán már nézik kinél még mennyi beteg van. Szerintem mostmár hamarosan mindenki megkapja, jön a pfizer minden héten.
2021. ápr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ma jött pont egy szakajtóval.
2021. ápr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

“Az Astrától én félek...Kövezzetek meg, de tényleg félek. Inkább kapok koronavírust fixen, mint vérrögöket talán.”


Koronavírus sokkal nagyobb eséllyel okoz vérrögöt, mint az Astrazeneca.

(Meg a fogamzásgátló, a dohányzás, és a repülés is)

2021. ápr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!