Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon gáz hogy a férfi...

Nagyon gáz hogy a férfi vécébe mentem ma kakilni?

Figyelt kérdés
Foglalt volt a női és nagyon kellett. Bajom nem lesz belőle ugye? Olyanra gondolok hogy kamera vagy ilyesmi esetleg felvette.

2021. ápr. 20. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Hát visszanézik kamerán, es alapbol 6 év fegyház
2021. ápr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Már megint a kakifantom.
2021. ápr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Hát általában a férfiak mennek női vécébe, akkor alapból 15 év fegyház, ha nő megy férfivécébe, akkor nem tudom.
2021. ápr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Ez az emancipáció egyfajta megnyilvánulása. Azzal tudod még fokozni ha pisilni is oda mész.
2021. ápr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz, én is mentem barátnőmmel férfibe mert a női sorban állt... nagyot néztek, de legalább nem kellett fel órákat várni...
2021. ápr. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is többször voltam már férfivécében, én is a kilométeres sor miatt. A legnagyobb "baj" ebből az volt hogy megkértek utána a biztonságiak hogy legközelebb a másik ajtót használjam.

De terhesen olyan is volt,hogy a vécésnéni küldött a férfivécébe,mert látta rajtam hogy ez itt most tényleg sürgős.

2021. ápr. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
Én is mentem már férfi-wcbe, de arra figyeltem, hogy csak akkor menjek ki a fülkéből, mikor nem volt senki a piszoároknál.
2021. ápr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Engem sajnos volt hogy meglátott egy férfi ahogy jöttem kifele. Nézett is nagyokat.
2021. ápr. 21. 16:24
 9/10 anonim válasza:
Akkor se gáz ha kell akkor kell!!!
2021. ápr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Nem tiltja törvény, tehát nem kell attól félned, hogy éjszaka rád rúgják a kommandósok az ajtót és bilincsben fognak elvinni.

Én fiú vagyok, de egyetem alatt velem is megesett, hogy a nőibe kellett mennem. Semmi rosszat nem csináltam, hiszen nem kukkolni mentem oda vagy egyéb perverzióból, hanem muszáj volt.

2021. máj. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!