Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ugye már esélytelen, hogy...

Ugye már esélytelen, hogy Pfizer vagy Moderna oltást kapjak? Szíjjártó 4,5 millió kínai vakcina, a többi orosz érkezéséről beszél?

Figyelt kérdés
Már csak oroszt vagy kínait kaphatok? Ha nem kérem, kötelezően beadhatják?

2021. ápr. 21. 11:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nem esélytelen. De lényegesen később kapsz majd
2021. ápr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
6%

Persze, ott áll egy katona.

Előtte alá kell írnod, hogy a saját felelősséged, ha belehalsz.

Ez nem kamu, tényleg így van.

2021. ápr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
37%
Ismerősöm lemondta a kinait, az oroszt, az astrazenecat és kapott pfizert. Idős február helyett áprilisban kapta meg.
2021. ápr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%

Ne légy már ilyen idióta 2-es.

A katona az adminisztrációs feladatokat végzi csak ahol azt töltöd ki hogy nem kényszerítettek a beadásra. Ne misztifikálj dolgokat az egész mögé.

2021. ápr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
67%
#2: a Pfizernél meg a Modernánál is ugyanazt alá kell írni. Sem az allam sem a gyártók nem vállalnak felelősséget az oltásokért.
2021. ápr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Hát nekem felajánlották az oroszt. Mondtam, nem kérem, Pfizert vagy Modernát. Azt mondták, majd lesz kínai.
2021. ápr. 21. 11:10
 7/27 A kérdező kommentje:
Bocs kimaradt, Pfizert vagy Modernát kérek. Erre mondták, majd lesz kínai.
2021. ápr. 21. 11:11
 8/27 anonim ***** válasza:
48%
Biztosan okod van rá, hogy ezeket a vakcinákat kérd. Ragaszkodj hozzá! Elöbb-utobb megkapod. (Csak-csak nem lesznek olyan pofátlanok az Orbán, meg a Fideszesek, hogy ráderöltessék a kinait, a Pfizert meg Modernát amit kapunk az EU-tol azt meg eladják zsebbe jo pénzért más országoknak, szervezeteknek. Bár nem kizárt!!!)
2021. ápr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Csak hülye az orvosod. Mondták az kormány infón h lehet választani. Állj csak ki magadért
2021. ápr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

#2

Ne terjessz már ilyeneket, így is épp elegen pánikolnak...


Felelősséget pedig vállal a gyártó cég és/vagy az engedélyező állam.

Nem kéne terjeszteni a fake news-t....


#Kérdező:

A szputnyikkal semmi gond egyébként. Ha orvosi okból ellenjavallt, akkor előbb-utóbb fogsz kapni mrns vakcinát, ne aggódj. Pfizerből van a legtöbb adag lekötve ha jól emlékszem, szóval egyszer csak hozzájutsz akkor is, ha nincs egészségügyi indokod rá, de úgy lehet hogy nagyon sokat kell majd várnod. Én is pfizert akartam volna, de végül elfogadtam a szputnyikot, az is hatásos.

2021. ápr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!