Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehetett az a mellkasi égő...

Cuni2016 kérdése:

Mi lehetett az a mellkasi égő fájdalom, amit utána zsibbadás kísért végig az arcomon és karomon?

Figyelt kérdés
Az imént 13:59-kor majdnem egy kutya nekiment a gyerekemnek( 10 cm volt a szája, épp csak a morgást hallottam meg a hátunk mögül) , mert épp hisztizett ezt a helyzetet elég hamar sikerült kezelnem mindenki éppségben hazaért, de viszont égő érzés volt a melkhasom ban.

2021. ápr. 21. 14:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Jelen pillanatban forrónak is érzem az arcomat.
2021. ápr. 21. 14:12
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat írni sem tudok *
2021. ápr. 21. 14:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok orvos. De szerintem phsioszomatis tünet. Az agy generálja. Menj el futni. Segít elmúlasztani.
2021. ápr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pánik. Tudom, nagyon rossz érzés.
2021. ápr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem pszichoszomatikus tünetként diagnosztizálták mert a stressztől van ezért nyugtatót írtak fel ami kb két és fél éve volt és azóta sem zsibbad! Pedig én is megcsináltam előtte minden vizsgálatot pl koponya CT-t nyaki ultrahangot és 3d röntgenképet a fogaimról és az állkapcsomról is de mind negatív volt. Ezután átküldtek a pszichiátriára konzultációra és ott állapították meg nálam ezt a pszichoszomatikus tünetet.
2021. ápr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3. Vagyok megint :) Igen. Én is rengeteg vizsgálaton mentem keresztül ami mindig negatív lett. Ezek a phszioszomatikus tünetek már lassan 3 éve keserítik meg az életemet. Volt szúró melkhasi fájdalom, aranyér, tarkófájdalmam, meg legyakrabban a fejem zsibbad. Sok stressz. Meg baromi sokszor aláztak meg életem során önbizalmam az kb. 0. De én futással próbálom meg kordában tartani. Akkot enyhülnek a tünetek mert terheled a szervezetett :) sport. Én csak ezt tudom ajánlani. Ígyekszek én is minél többet, hátha kitudom magam ebből gyógyítani!
2021. ápr. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!