Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem gondolod, hogy kevesebb...

Nem gondolod, hogy kevesebb lenne a napi covid halálozás ha nem erőltetnék ennyire az oltást?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 22. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
De. Ugyanis sokszor olyat oltanak be, akiben már ott a vírus és ezáltal sokkal durvább lefolyású lesz a betegség. Ezért kéne tesztelni oltás előtt. Így halt meg a falunkban már 4 idős, 2 Pfizer után.
2021. ápr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Azt mondják,hogy nem az oltás miatt van hanem pont akkor kapják el a betegséget amikor az első oltás után még nincs védettség.Na de akkor előtte miért nem kapták el?
2021. ápr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
#2 oltáson egymás hegyén-hátán vannak az emberek, és könnyebb megfertőződni?
2021. ápr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mer akkor még mindig fölfelé menne az esetszám, még mindig egyre több beteg kerülne kórházba, de ettől még az ápolók száma nem nőne. Az intenzív osztályok túlterheltsége a probléma. Meg hogy a kormány azt harsogja, hogy mindenkit meggyógyítunk, és a betegek a kórházban szembesülnek vele, hogy valójában nagyon túl van terhelve az egész és eléggé lement az ellátás minősége.
2021. ápr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3.Persze,mert a teszkóban meg lidliben nincsenek egymás hegyén hátán.
2021. ápr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 de azt nem fogják összefüggésbe hozni az oltással.
2021. ápr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is az első oltásom után kaptam el, szerintem ebben nincs semmi hírértékű, sokan voltunk az oltóponton, utána boltba is mentem, ez van.
2021. ápr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
Én azt tapasztalom, amióta elkezdték az oltást, háromszoros a fertőzöttek és a halottak száma! Az orvostudomány gyerekcipőben jár! A Biblia előre figyelmeztette az emberiséget, de nem akarják az ő segítségét!
2021. ápr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8.Egyetértek.
2021. ápr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 mármint mire figyelmeztette előre?
2021. ápr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!