Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha elmegyek egy oltópontra...

Ha elmegyek egy oltópontra (kaptam 2 hónapja behívót, háziorvos még nem szólt), és sorba állok beoltanak?

Figyelt kérdés
Szeretném már megkapni, krónikus betegség miatt februárban kaptam behívót, de azóta semmi. Ha csak úgy odamegyek, beadják?
2021. ápr. 23. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen behívót?

Ha mehetsz akkor vagy sms-t kapsz (én azt kaptam) abban minden le van írva mikor hova kell menni.

Vagy háziorvos szól mikor hova menj,de akkor előtte ő ad róla papírt,amit vinni kell az oltópontra.

Nem lehet csak úgy menni,ott ellenőrzik a nevedet ha nem vagy a listán nem jutsz be

.

2021. ápr. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
57%
Lehet, hogy beoltanak, ha mázlid van, de sokkal nagyobb eséllyel jutsz be, ha felhívod a háziorvosod, most már sokan bármi egészségügyi ok nélkül sorra kerülnek, ha krónikus beteg vagy, akkor szinte biztos, hogy felír az orvosod, ha beszélsz vele, az is lehet, hogy elkeveredett a neved az adatbázisban.
2021. ápr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!