Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eki tapasztalatok?

Eki tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Én most vettem meg az második ecstasy-m életemben, és elég tapasztalatlan vagyok. Sokan azt mondják tilos rá inni alkoholt koffeint. Viszont egy ismerősöm pedig pont ezt javasolja, hogy igyunk előtte egy picit, vagy pedig red bull-ba pezsegtessük fel a tablettát. Ti mit javasolnátok?

#alkohol #ecstasy #aranytesla
2021. ápr. 23. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A koffein lehet nem túl jó, mert kicsit dobhat a vérnyomáson, vagy erős szívdobogást okozhat. (Bár aki amúgy is issza annak nem okoz problémát.)

Italozni nyugodtan lehet rá, bár töményet nem érdemes. (Ha megjön a laszti úgyis kitisztul az ember a piától.)

Igazából az extasy (mdma) hatása jóval nagyobb kaliberű élmény, mint a koffein, vagy a szesz. Egyszerűen nincs értelme kombinálni, mert úgyis csak a bogyó hatását lehet majd érezni. A többi más meg max mellék hatásokat okoz..

2021. ápr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi😁
2021. ápr. 25. 12:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs tapasztalatom, de sokat olvasgattam itt, egy db redbull nem nagy dolog, alig van benne koffein, kb megse érzed.

Szerintem hasonlóan tegyél az alkohollal is.


Amire figyeljetek nagyon hogy valami pillreports oldalon nézzetek utána milyen tabit kaptatok, az elmúlt pár évben nagyon erősek (és mással felütöttek) lettek a cuccok.

2021. ápr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1-2 sört érdemes lehet előtte bedobni, ellazultabb leszel. Amikor az elején elkezd hatni okozhat pánikroham szerű tüneteket.
2021. jún. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!