Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nincs háziorvosom is...

Ha nincs háziorvosom is megkaphatom az oltást?

Figyelt kérdés

Nem rég lettem felnőttkorú, így háziorvost kell keresnem. Ajánlottak is egyet a kerületemben. Próbáltam elérni telefonon, hogy bejelentkezhessek, de többször sem vette fel a telefont. Elmentem végül személyesen, de elküldtek, hogy most oltásokkal foglalkoznak, ezzel nem, miközben pár perc lett volna, míg felveszik az adataim a rendszerbe. Találtam egy másik orvost, aki ugyanígy elküldött oltásra hivatkozva.


Korábban regisztráltam az oltásra. Szüleim a háziorvosuktól kaptak emailt, míg egy ismerősömet az orvosa hívta fel, hogy mehet oltásra.

Az lenne a kérdésem, hogy így is fognak értesíteni, hogy nincs orvosom?



2021. ápr. 24. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg oltópontra kiküldhetnek. Próbáld többször telefonon hívni a háziorvost akihez mennél hogy valami választ adjon hogy most mi legyen. Ha nincs arra idejük hogy felvegyenek ami érthető is ettől független leírhatná az adataid, neved, TB számod, elérhetőségedet és majd ha lesz rá idő akkor feltudnak venni a rendszerbe is.
2021. ápr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Küldenek oltópontra.
2021. ápr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Most már regisztrálhatsz oltópontra. Nem kell háziorvos.
2021. ápr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt jelentkezel és 1-2 napon belül megkapod a szurit.

[link]

2021. ápr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!