Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kedden műtötték ki 2 bölcsessé...

Kedden műtötték ki 2 bölcsességfogamat. Azóta napi 3-4 cataflamot szedtem kb csütörtök estig. Többi lent?

Figyelt kérdés

Azóta csak éjjel szedtem be egyet-egyet mert elviselhetetlen volt az éjszaka. Napi 3 Dalacint (antibiotikumot) szedek.

Pár napja elkezdtem azt érezni, mintha fájna a jobb kulcscsontom körüli rész, inkább az elülső vállizmom fele. Azóta már fáj a bal oldal is, de olyannyira, hogy a legkisebb mozgások is meglehetősen fájnak. Elkezdtem érezni a nyakamat is, a hátamat is, a tricepszemet, ha megfeszítem, az izom és a könyök közötti részt is, hogy fáj.

Mi okozhatja ezt? Rosszabb, mint a fogműtét utáni problémák..



2021. ápr. 25. 10:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Beszélj orvossal mindenképp. Én a stressz miatti befeszülést nézném meg (a fájdalom egy stressz), de jó lenne pontosan látnia valakinek.
2021. ápr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!