Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A veradas utan 2 hetig nem...

A veradas utan 2 hetig nem adhatok plazmat.. En Aprilis 12.en mentem veradasra , akk. adhatnek holnap azaz hetfon plazmat? Ez h van? H szamit ez a ket het?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 25. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
2 hét = 14 nap
2021. ápr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom , mennyi.. Nem is aqz volt a kerdes.. Hanem ha holnap lesz 2 hete , h adtam vert , akk. holnap adhatok plazmat? Vagy csak Kedden?
2021. ápr. 25. 14:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Adhatsz. Mivel hogy letelik a 2 hét.
2021. ápr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg csak kedden adhatsz
2021. ápr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4

Hogyhogy csak Kedden?

2021. ápr. 25. 15:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézd, ha mondjuk hétfőn 10 órakor adtál vért, akkor holnap 11 órakor miért ne adhatnál plazmát? De nem hiszem, hogy ezt így órára pontosan veszik, az már nem számít. Azért kérdezz rá, nehogy potyára menj.
2021. ápr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De bizony, hogy óramü pontossággal nézik a plazmaadás idöpotját. Ennek az az oka, hogy vér- avagy plazmaadáskor a véredböl vesznek el, tehát azt pótolnia kell szervezetednek.Ennek az idejét pedíg ki kel várni.
2021. okt. 13. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a véradás egy rendkívül fontos dolog az életben. De nem ajándék lónak ne nézd a fogát stílusban. Véradás és plazmaadás eltt van kérdöiv, kisebb orvosi vizsgálat is. Nem véletlen. Csak akkor adhatsz valamelyiket, ha egészséges vagy te magad, és a véred is.
2022. márc. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!