Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2hete gyorsnak érzem és látom...

Essemm12345 kérdése:

2hete gyorsnak érzem és látom a mozgásokat olyan mint mikor a filmet pergetve nézed dokinka nehéz kifejeznem h mi is ez de jobban ehez tudom hasonlítani Sajna ki próbáltam a drogot és azóta van félek maradandót okozott, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Gondolom jönnek a le"szások teszek hozzá h totál részeg voltam a drogot megvetem és a részegség is azért volt mert nagyon rosszul jöttek össze a dolgok

Nagyon bánom h droghoz nyúltam



#egészség #Gyors látás #Drog után #Drog miatt #Vajon helyre jövök #Mikor ál helyre az érzékem
2021. ápr. 25. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt melyik drog okozta es mennyit fogyasztottal belole?
2021. ápr. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Álítólag kristály volt de lehet h füstölö mert az egyik srác mondta h az egyik adag fura volt

Elég sokat magamhoz képest és csak én vagyok így szédülök lassan 3 hete és ha megyek akkor erösődik ez, voltam füll-orr gégésznél nem mondtam neki h drogoztam mert akkor ugy kezel mint aki reg ota drogozik irt egy gyogyszert szédulésre

A fülem fáj zúg is este de azt mondta a doki h semmmi baja a fulemnek, félek h a drog maradandot okozott

2021. ápr. 26. 08:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Hasonlo volt velem is 3-4 éve. Nyugi nem okozott maradandot,csak tul parazod.Elfogod felejteni az egeszet :D
2021. ápr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a biztatást jó érzés hogy nem a lecseszést kapom a hibám miatt

Fülemre gondolok hogy az okoz ilyen szédülést és mikor megyek akkor erősebb és még gyorsabb minden körülöttem!

És néha zúg a fülem és fáj és mintha nyomást éreznék benne hol a ballba hol a jobba!

Van e vagy volt e valakinek hasonó gondja?

Ez már lassan 3 hete

De az az érdekes h a fülész doki azt mondta h semmi baja a fulemnek

Irt gyogyszert de egy szemet be vettem és rosszul lettem igy a hazi doki kuldott el inkabb debrecenbe

Nagyon remélem h el mulik mert annyi h ki nyitom a szemem azza kelek h gyorsnak érzem és latom a dolgokat éseléggé belefárasztó a lelekemnek és az agyamnak is

2021. ápr. 27. 09:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az van,hogy amit a kristály adott neked,nem sikerült teljesen feldolgoznod,és rá parázol.Hidd el semmi bajod,velem is hasonló volt. Hány éves vagy?
2021. ápr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

28 vagyok tabuk nélkül irhatom hogy egyszerűen hulye fa* voltam

Sajna párommal a baba dolog nem jön össze és voltak viták

Nem védeni akarom hogy annnyira rossz bele gondolni hogy vannak akik évekig drogoznak sőt ez miatt van pár régi barát akikkel nem is foglalkozom már a drog miatt mert nagyon bele mentek és erre én egyetlen h8bám miatt cseszem el az életem. :(

Veled mi volt pontosan? :)

2021. ápr. 28. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!