Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Komoly de viccesen hangzó...

Komoly de viccesen hangzó kérdés. Más férfi is érzi hogy folyton útban van ami a két lába között van? Miről lehet hogy akinek extrém érzékeny a bőröm az intim területen?

Figyelt kérdés

Ha szűk alsót hordok (fecske vagy boxer) arra érzékeny a bőröm. Azonnal extrém módon tud viszketni és szúrni akkor is ha épphogy csak tart az alsó (nem nagyon feszes darabra kell gondolni). Akkor is ez van ha 100% pamut alsót hordok. Trimmelésre is érzékeny a bőröm, olyan mint egy dzsungel. Több bőrgyógyásznál is jártam, sok kenőcsöt próbáltam de nem segítettek.

Bő boxerben nem viszket a bőröm. Ebben viszont nagyon lötyög a családi ékszer. Kb. ráülök pedig még fiatal vok, nemtom mi lesz később. Sportoláskor is nagyon kellemetlen. Ráadásul ha rövidnadrágban jógázom, vagy alsóra vetköztetnek egy orvosi kivizsgáláson vagy mittomén akkor nagyon könnyen kivillan minden aminek nem kéne.

Most bő alsókban járok de folyamatosan idegesít hogy mennyire nem tart semmit. Kényelmetlen.


2021. ápr. 26. 18:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

XD A cím kicsit fucsára sikerült. Bocsi. Gyorsan akartam átírni mert belekötött az oldal a megfogalmazásba.

A kérdés: Mitől lehet extrém érzékeny a bőröm az intim területen?

2021. ápr. 26. 18:36
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Menj el andrológushoz. Lehet, hogy gomba,vagy valami bőrirritáció, vagy valami hasonló. Ezeket lehet kezelni.
2021. ápr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2: Köszi, bár bőrgyógyásznál sokszor voltam és nem tudtak segíteni. Urológián is voltam menedzserszűrés miatt, említettem de nem láttak problémát. Std szűrésem is volt, de semmi.

Azért lehet keresek megint egyy elismertebb szakembert.

2021. ápr. 26. 18:57
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Próbálj ki akkor egy egyszerű hidratáló krémet. Lehet, hogy csak túl száraz, és ezért érzékeny.
2021. ápr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4: köszi, használom minden nap. Több féle hidratálókrémet is. Ha bő alsót hordok és nem trimmelek akkor nem is nagyon viszket a bőröm, ez egyértelműen a testápolónak köszönhető. Csak hát a bő alsó nekem kényelmetlen. Az már csak mellékes hogy nem tudok trimmelni. Azért ez sem jó, mármint érthető ha bizonyos dolgoktól óckodnak a hölgyek ha dzsungel van odalent, nem egy jó belépő.
2021. ápr. 26. 19:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen trimmelsz, akkor valószínűleg azért érzékeny. A bőr odalent érzékeny, és ha nem tejesen van visszanyírva, akkor böködi a bőrt.
2021. ápr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg idegalapon. Lepontoznak, de nagyon eselyes.
2021. ápr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi. Pont ezért nem trimmelek. Ha csak egy centit levások ollóval már hónapokig úgy éget viszket szúr hogy aludni sem tudok tőle. Hát még ha géppel nyírom. Egyébként lehet pont a testszőrzetre vagyok érzékeny. Az arcomon sem tudok szakállat növenyteni. Ott a borotválkozás megoldja ezt a problémát. Főleg akkor rossz ha maszkot húzok a borostámra.

Idáig nem mertem borotválni odalent mert féltem hogy csak ront a helyzeten. Mostmár lehet megpróbálom.

Valyon létezik hogy ilyen extrém mértékben érzékeny vagyok a saját testszőrömre? Ha igen akkor nem semmi genetikám van, lehet nem kéne utódot nemzenem. XD

2021. ápr. 26. 19:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Huspenisz?
2021. ápr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
7: bármi lehet, a bőrviszketés nem hiszem hogy idegi alapú. Amikor bő alsóban vagyok eléggé frusztál hogy nem tart rendesen az alsóm. Mások is hordanak bő alsót és őket nem zavarja. Ez lehet hogy azért zavar ennyire mert nagyon kényszeres vagyok.
2021. ápr. 26. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!