Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kovidos lett egy ismerosom...

Kovidos lett egy ismerosom akivel talalkoztam, munkat hogy befolyasolja?

Figyelt kérdés
Csinalt tesztet halvany pozitiv lett de meg nem hivatalos eredmeny csak gyogszertari.Ilyenkor ha talalkoztam vele es faj a fejem mit kell tennem?Ha fehuvom a haziorvosom melohelyet az hogy befolyasolja?Itthon kell lennem amig nincs idopontom tesztre?tudom ha pozitiv leszek akkor tappenz de az elotte levo folyamatok mik?

2021. ápr. 26. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nalunk most is karantenba van 2. 1 meg is halt. Tobbiek ugyanugy dolgoznak 🤷‍♂️
2021. ápr. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazabol konkretan arra lettem volna kivancsi hogy ha pl fehivom a orvost hogy volt ez es nekem faj a fejem (vagy barmi ami tunet) akkor azt mondja a doki hogy menjek haza melobol?

Es utana amig el nem megyek tesztre tappenz vagy ez minek szamit?

2021. ápr. 30. 00:07
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy ha pozitiv lesz akkor tappenz de elotte ha csak az eredmenyre varok es addig nem mehetek dolgozni az mi?
2021. ápr. 30. 00:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Haverom ugyanigy volt. Bar o fel se tudott kelni es full lazas volt nemcsak fajt a feje igy tappenzt kapott attol kezdve. Masnap mar teszteltek is. 1 nap alatt meglett az eredmeny. Pozitiv lett most karantenba van.
2021. ápr. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom nincs azota sem, ha esetleg akkor kertem volna tesztet akkor is tappenzen lettem volna?
2021. máj. 1. 07:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Nemtudom szerintem ez munkahely fuggo. De ha nincs bajod nem csinalnak ingyen tesztet.
2021. máj. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!