Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy van most a vérvétel?

Hogy van most a vérvétel?

Figyelt kérdés
Utoljara 4 éve voltam laborban vérvételen. Akkor mindig hatalmas tömeg volt, emberek egymás hegyén hátán, órákig sorban állva, már szédelegve. Nem szeretem a tömeget. Most hogy van a vérvétel a koronavírus óta? Meg van határozva hogy egyszerre hány ember lehet a váróban?
2021. ápr. 27. 15:27
 1/4 alletta ***** válasza:

nálunk időpontra megy mindenki, de még így is kb. 10-15 perces csúszások vannak.

hívd fel az sztk-t, és kérdezz rá, vagy nézd meg a honlapjukat.

talán egy utat megspórolsz ezzel.

2021. ápr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Változó. Van, ahol időpontot kell kérni, van, ahol meg csak sorszám van, vagy csak sorban állsz.

Annyiban vannak kevesebben, hogy sokkal kevesebb embernek adnak beutalót, nem olyan könnyű bejutni, mint alapból.

2021. ápr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem beutalóm van, csak igen régen voltam vérvételen. Akkor maradt az embertömeg... eljen éljen...

A válaszokat köszönöm!

2021. ápr. 27. 15:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Otthonról kell vinni...
2021. ápr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!