Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rád melyik válasz igaz a...

Rád melyik válasz igaz a Covid19-el kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 28. 08:04
A kérdező szavazást indított:
Oltott vagyok, eddig nem estem át víruson
Oltott vagyok, átestem korábban a víruson
Nem fogok oltatni, átestem már a víruson
Nem fogok oltatni, nem estem még át a víruson
Oltásra várok, átestem már a víruson
Oltásra várok, eddig nem kaptam el a vírust
70 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Nem kaphatok oltást, de már átestem a víruson (és valószínűleg védett sem vagyok, de nem nézettem még meg).
2021. ápr. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Oltott vagyok és fogalmam sincs átestem e a víruson.
2021. ápr. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 miért nem kaphatsz?
2021. ápr. 28. 21:50
 4/4 anonim ***** válasza:
95%

#3: Most már kaphatok. :)

A lényeg: őssejt transzplantáció előtt állok. Az eddigi szabályok szerint, ha valaki fertőzött volt, három hónapig nem kaphatott oltást. Nekem ez júniusban járt volna le, és már nem alakult volna ki védettség a transzplantáció előtt. Utána meg csak fél évvel lehet.

Ezt pont ma változtatták meg, holnap egyébként is megyek a kezelőorvosomhoz, és megkérdezem, mi legyen?

Elvileg a Pfizert és a Modernát kaphatnám, de ahhoz most nem könnyű hozzájutni (legalábbis mifelénk), talán még az Astra szóba jöhet, viszont abból nem kaphatnám meg a második oltást, mivel addigra remélhetőleg már túl leszek a transzplanton.

2021. ápr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!